Zamknij

Właściciel KSW ujawnił, ile Pudzianowski i Chalidow zarobią za walkę

06.10.2022 16:56

Martin Lewandowski, jeden z właścicieli federacji KSW, zdradził, ile Mariusz Pudzianowski i Mamed Chalidow zarobią za walkę, do której dojdzie jeszcze w grudniu tego roku. Kwota robi ogromne wrażenie!

Martin Lewandowski
fot. YouTube/Kanał Sportowy

Mariusz Pudzianowski już wcześniej ujawnił, że za swoje walki otrzymuje "jakąś cyfrę, a za nią sześć zer", co jasno wskazuje na ponad milionowe wypłaty. Teraz ma dostać jeszcze więcej, o czym w programie "Oktagon LIVE" mówił Martin Lewandowski. Na pytanie prowadzącego Macieja Turskiego, czy walka Pudzian vs Chalidow kosztowała ponad dwa miliony złotych, szybko odpowiedział, że tak. Gdy dziennikarz dodał, że mógł zapytać o trzy miliony, właściciel KSW odparł: "mógłbyś, mógłbyś spokojnie". - To będzie największa walka w historii federacji - podkreślił.

KSW 77: Ile Pudzian i Mamed zarobią za walkę?

I choć w tej sytuacji nie usłyszeliśmy konkretnej kwoty, to z wypowiedzi Lewandowskiego jasno wynika, że Pudzianowski i Chalidow zarobią na tej walce ponad trzy miliony złotych do podziału. Z pewnością będą to jedne z najwyższych, jeśli nie najwyższe, wypłaty w historii MMA w Polsce.

loader

Walka Pudzianowski vs Chalidow będzie jednym z największych pojedynków w historii KSW. W klatce spotkają się największe legendy tej federacji, które w gigantycznym stopniu przyczyniły się do popularyzacji MMA w Polsce. Urodzony w Groznym zawodnik w KSW walczy już od 2007 roku. Pudzian dołączył do niego dwa lata później.

Gala KSW 77 i walka Pudzianowski vs Chalidow już 17 grudnia w Gliwicach.

RadioZET.pl/Oktagon LIVE