Wilder - Fury: transmisja w TV, online. Gdzie obejrzeć walkę, o której?

Weronika Domoradzka
30.11.2018 09:27
Wilder - Fury: transmisja w TV, online. Gdzie obejrzeć walkę, o której?

Gdzie obejrzeć walkę Wilder - Fury? Transmisja na żywo odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę z 1 na 2 grudnia 2018. Nadchodzący pojedynek z pewnością wywoła wiele emocji. W końcu będzie to bokserska walka o mistrzostwo świata. O której godzinie i gdzie oglądać? Szczegółowe informacje na temat transmisji walki Deontay Wilder vs. Tysun Fury w TV oraz online, można znaleźć poniżej.

Walka Deontay Wilder - Tysun Fury: na żywo - transmisja. Gdzie obejrzeć walkę w TV? O której godzinie bokserska walka o mistrzostwo świata? Kiedy? Czy przewidziany jest bezpłatny stream online? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

» Khalidov - Narkun: o której godzinie walka na KSW 46, gdzie oglądać? «

Wilder - Fury: transmisja - na żywo w TV. Gdzie obejrzeć walkę?

Walkę Wilder - Fury na żywo będzie można oglądać w nocy, z soboty na niedzielę z 1 na 2 grudnia. Pojedynek zaplanowany jest na godzinę 2:45. Transmisja walki Wilder - Fury w telewizji dostępna będzie na kanale CANAL + SPORT. Komentować będą Edward Durda i Dariusz Michalczewski. Z kolei studio poprowadzi Paulina Czarnota-Bojarska, a jej gośćmi będą Dariusz Michalczewski, Krzysztof Kosedowski oraz Janusz Pindera. 

Walka Deontay Wilder - Tysun Fury z pewnością wywoła wiele emocji. W końcu będzie to bokserska walka o mistrzostwo świata. Wilder na ringu stanie do ósmej obrony mistrzowskiego tytułu. Po raz pierwszy pas zdobył w 2015 roku, pokonując Bermane’a Stiverne’a. Od tamtej pory kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Równie dobrze przedstawia się bilans Fury’ego. W 2015 roku niespodziewanie pokonał Władimira Kliczkę i tym samym odebrał Ukraińcowi mistrzowski pas. Niewiele później popadł w problemy z używkami, przez co odebrano mu licencję bokserską. Walka z Wilderem ma być dla niego szansą powrotu na szczyt. 

Walka Wilder - Fury: online. Gdzie obejrzeć w internecie?

Nocne długo wyczekiwane starcie będzie można obejrzeć także online. Walka Wilder - Fury dostępna będzie na stronie ncplus.pl. Szczegółowe informacje można znaleźć na canalplus.pl.

RadioZET.pl/canalplus.pl/JW