Zamknij

Wilder - Fury 3: GODZINA. Kiedy i o której godzinie walka? DATA

09.10.2021 22:50
Wilder - Fury GODZINA, KIEDY
fot. Tom Donoghue/Polaris Images/East News

Wilder - Fury GODZINA: Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się walka, której stawką będzie mistrzowski pas federacji WBC w wadze ciężkiej. DATA walki Deontay Wilder - Tyson Fury. Kiedy dojdzie do trzeciego pojedynku obu pięściarzy? Wszystkie informacje na sport.radiozet.pl.

  1. Wilder vs Fury 3: Kiedy i o której godzinie?
  2. Walka Fury - Wilder 2021: DATA, GODZINA

Deontay Wilder i Tyson Fury zmierzą się już po raz trzeci. Ich pierwsze starcie w grudniu 2018 roku zakończyło się remisem. Kwestią czasu był pojedynek numer dwa. Doszło do niego 22 lutego 2020 roku. Wtedy lepszy okazał się Fury, który wygrał przez TKO w siódmej rundzie.

Wiele wskazywało na to, że zwycięzca tego pojedynku zmierzy się z Anthonym Joshuą, a stawką tego starcia będą wszystkie najważniejsze pasy wagi ciężkiej. "AJ" niespodziewanie jednak przegrał ostatnio z Oleksandrem Usykiem i stracił tytuły. Być może więc wygrany walki Wilder - Fury skrzyżuje rękawice z pięściarzem z Ukrainy.

Wilder vs Fury 3: Kiedy i o której godzinie?

Przed walką Wilder - Fury trudno wskazać faworyta. Poprzednie starcia były bardzo wyrównane. Minimalną przewagę psychologiczną może mieć jednak Fury. To on jest jedynym pięściarzem, który był w stanie naruszyć nieskazitelny rekord Wildera. Amerykanin wygrał wszystkie swoje dotychczasowe walki, poza dwiema - remisem i przegraną z Furym.

Ogólnie Wilder stoczył na zawodowym ringu 44 walki. Bilans jego rywala to 31 walk - 30 wygranych i jeden remis z Wilderem.

Deontay Wilder - Tyson Fury: Transmisja. Gdzie obejrzeć walkę w TV i online?

Warto dodać, że podczas gali, która odbędzie się w Las Vegas, wystąpi także Adam Kownacki. Polski pięściarz zmierzy się z Robertem Heleniusem. Poza tym dojdzie m.in. do starć Efe Ajagby z Frankiem Sanchezem czy Jareda Andersona z Vladimirem Tereshkinem.

Walka Fury - Wilder 3: kiedy walka? GODZINA, DATA

Walka Tyson Fury - Doentay Wilder odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę (9-10 października) około godziny 4.30 czasu polskiego.

RadioZET.pl/PAB