Zamknij

Ważna zmiana w Fame MMA. Federacja ma nowego rzecznika prasowego

04.08.2022 13:20
Michał Jurczyga
fot. Fame MMA

Największa w Europie federacja freak fight podjęła decyzję o zatrudnieniu rzecznika prasowego. Stanowisko objął Michał Jurczyga - ekspert ds. wizerunku i media relations z warszawskiej agencji PRoStrategic Communication (PRSC).

- FAME z miesiąca na miesiąc cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony mediów, influencerów i opinii publicznej. Taki stan rzeczy jest oczywiście bardzo zadowalający, ale też wymaga profesjonalnej obsługi i osoby, która będzie mogła w pełni skupić się na naszych relacjach z mediami i szeroko rozumianym środowiskiem zewnętrznym. Michał Jurczyga już od ponad roku koordynuje prace zespołu agencji PRoStrategic Communication, która doradza nam w kwestiach wizerunkowych i dba o nasze relacje z mediami. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że PRSC to najlepsi ludzie w swoim fachu i bardzo się cieszę, że Michał od sierpnia pełni rolę rzecznika prasowego FAME - mówi Krzysztof Rozpara, jeden z właścicieli federacji FAME MMA.

Michał Jurczyga rzecznikiem prasowym Fame MMA

Michał Jurczyga od ponad 10 lat pracuje w branży PR i komunikacji. Specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu długoterminowych strategii PR, komunikacji kryzysowej oraz PR korporacyjnym.

- FAME MMA to bez wątpienia najbardziej zasięgowy, najciekawszy i najszybciej rozwijający się projekt medialny w naszym kraju. Jest to również największa organizacja freak fightowa w Europie. Fakt, że zostałem rzecznikiem prasowym FAME to dla mnie źródło ogromnej satysfakcji. Moim głównym celem jest dotarcie poprzez media do nowych grup odbiorców. Wielokrotnie widziałem ludzi, którzy po tym jak po raz pierwszy w życiu mieli okazję oglądać galę na żywo, wychodzili wręcz zafascynowani całym przedsięwzięciem. Nasze gale od strony produkcyjnej to absolutny top. Będę dążył do tego, aby jak najwięcej osób miało okazję się o tym przekonać. Już teraz zapraszam do kontaktu, zapewniam, że odpowiem na każdą wiadomość - komentuje Michał Jurczyga, rzecznik prasowy FAME MMA.

RadioZET.pl/FAME MMA