Zamknij

Walka kobiety z mężczyzną to absurd? Domżalska: "Bardzo mi się podobało"

03.11.2021 10:06

Wiktoria Domżalska, jedna z dwóch kobiet, która podczas gali MMA-VIP 3 rywalizowała w oktagonie z mężczyzną, wbrew porażce i powszechnej krytyce, była zadowolona ze swojej walki. "Cieszę się, że mogłam wziąć udział w takim wydarzeniu. [...] Bardzo mi się wszystko podobało" - napisała na Instagramie.

Wiktoria Domżalska na MMA-VIP 3
fot. Wiktoria Domżalska/Instagram

Zestawienie kobiet z mężczyznami przez Marcina Najmana na piątkowej (29.10) gali MMA-VIP 3 wywołało falę krytyki nie tylko w Polsce, lecz na całym świecie. O walkach Urszuli Siekacz z Piotrem "Mua Boy'em" Lisowskim oraz Wiktorii Domżalskiej z Michałem "Polskim Kenem" Przebyłowiczem rozpisywały się media w Wielkiej Brytanii, w Niemczech i w Stanach Zjednoczonych. I nie były to przychylne komentarze. Pisano o absurdzie, przerażeniu i niedowierzaniu, że coś takiego zostało usankcjonowane.

Organizator wydarzenia Marcin Najman w ostrych słowach odniósł się do tych opinii. - Uważam, że jest to jedna wielka lewacka hipokryzja - mówił na opublikowanym nagraniu. Tłumaczył, że "lewackie środowiska" właśnie o to walczą - o równouprawnienie we wszystkich sferach życia, zatem ich krytyka jest nieuzasadniona, a on tylko obnażył ich obłudę. W jego ocenie prowokacja się udała.

Domżalska i Siekacz komentują walki z mężczyznami na MMA-VIP 3

Obie zawodniczki, które przegrały swoje pojedynki z mężczyznami, również zabrały głos w tej sprawie. Ula Siekacz zapewniła, że "więcej nie da się oklepać przez faceta", natomiast Wiktoria Domżalska podkreśliła, że było super.

"Co to były za emocje! Nie spodziewałam się, aż tylu różnych emocji w oktagonie. Cieszę się, że mogłam wziąć udział w takim wydarzeniu. Nowe doświadczenie, które zapamiętam na całe życie" - napisała na Instagramie. "Tym razem nie udało się wygrać, no ale cóż, Michał był lepszy i gratulacje dla niego, dostałam cios, przez którego nagle nic nie widziałam, dlatego się zasłaniałam, bo myślałam, że zaraz to minie i dalej będziemy walczyć. Ale mimo wszystko bardzo mi się wszystko podobało, przygotowania jak i sama walka, niesamowite uczucia" - dodała.

Wiktoria Domżalska
fot. Wiktoria Domżalska/Instagram

W walce wieczoru gali MMA-VIP 3 Marcin Najman w 17 sekund pokonał byłego uczestnika telewizyjnego show "Chłopaki do wzięcia" Ryszarda "Szczenę" Dąbrowskiego. Ten drugi po starciu tłumaczył, że przegrał, bo... był pijany.

loader

RadioZET.pl