Zamknij

Narodowa Gala Boksu: Walka Mariusza Wacha odwołana!

Andreas Nicolaides
25.05.2018 10:41
Mariusz Wach
fot. Andreas Nicolaides/RadioZET.pl

Walka Wach - Molina została odwołana! Mariusz Wach nie wystąpi na Narodowej Gali Boksu 2018. Informację w piątek przekazali organizatorzy, potwierdził ją sam Mariusz Wach. Narodowa Gala Boksu 2018 już 25 maja na PGE Narodowym w Warszawie.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Narodowa Gala Boksu - KARTA WALK niestety bez Mariusza Wacha. Polak miał wystąpić w walce wieczoru z Erikiem Moliną. W ostatniej chwili na jaw wyszło, że Amerykanin został złapany na dopingu. Organizatorzy Narodowej Gali Boksu szukali zastępstwa, ale żaden z rywali nie odpowiadał Wachowi.

Narodowa Gala Boksu 2018: walka Wacha

- W związku z zaistniałą sytuacją i niemocą organizatorów, chciałbym Was serdecznie przeprosić, za to, że moja walka się nie odbędzie. Byłem przygotowany na zawodnika ze światowej czołówki w stu procentach. W zastępstwo za Molinę zaproponowano mi zawodników, którzy nie spełnialiby oczekiwań moich i moich kibiców. Jestem w trakcie rozmów dotyczących mojej dalszej kariery. Pozdrawiam kibiców - napisał Wach na swoim profilu na Facebooku.

Narodowa Gala Boksu 2018: karta walk

Tym samym w walce wieczoru wystąpi Artur Szpilka, który zmierzy się z Dominickiem Guinnem. Oprócz niego do ringu wejdą też Marcin Najman, Izu Ugonoh i Ewa Piątkowska. Wszystkie te walki zapowie Michael Buffer.

Narodowa Gala Boksu 2018 już 25 maja w Warszawie na PGE Narodowym.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/AN