Zamknij

Walka Szpilka - Różański znów przełożona. Jest nowa DATA

28.04.2021 20:14
Szpilka - Różański data
fot. PAP/EPA

Walka Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim po raz kolejny została przełożona, tym razem dla dobra kibiców. Dzięki nowej dacie gali KnockOut Boxing Night 15 na trybuny będzie mogła wejść większa liczba kibiców.

  • Walka Artur Szpilka - Łukasz Różański została przełożona na 30 maja
  • Decyzja została podjęta po tym, jak rząd ogłosił, że od 29 maja kibice będą mogli wypełniać trybuny w 50 procentach
  • Wcześniej planowano galę KnockOut Boxing Night 15 na 22 maja

Szpilka i Różański mieli wejść do ringu 22 maja. Wobec ogłoszonych w środę, 28 kwietnia, planów odmrażania gospodarki, które zakładają, że od 29 maja trybuny obiektów sportowych będą mogły zostać wypełnione w 50 procentach, zdecydowano by przełożyć walkę. Ostatecznie do pojedynku Szpilka - Różański dojdzie więc w niedzielę, 30 maja. Informacja została potwierdzona podczas konferencji prasowej przed galą.

KnockOut Boxing Night 15 i walka Szpilka - Różański

Wielu dziennikarzy i ekspertów jest przekonanych, że ten pojedynek zdecyduje o dalszych losach Artura Szpilki w sportach walki. Jeśli przegra, może zdecydować się o zawieszeniu kariery w boksie i przejściu do MMA. Nie od dziś wiadomo, że bardzo chętnie pozyskałaby go federacja KSW. Nie można wykluczyć też jego przejścia do Fame MMA. W tej federacji walczy już jego narzeczona. Na gali Fame MMA 10 Kamila Wybrańczyk zmierzy się z Martą Linkiewicz