Adamek - Miller: O której godzinie czasu polskiego walka?

Andreas Nicolaides
06.10.2018 22:40
Tomasz Adamek
fot. TOMASZ RADZIK/East News

Walka Adamek - Miller odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę. O której godzinie? Znamy dokładną rozpiskę gali w Chicago. Adamek - Miller na żywo na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Kto wygra walkę?

Liczba głosów:

Walka Adamka została przesunięta i będzie tzw. co-main eventem, czyli odbędzie się tuż przed pojedynkiem wieczoru Vargas - Dulorme. To oznaczy, że odbędzie się później, niż pierwotnie planowano.

Adamek - Miller: O której godzinie walka na żywo?

Walka Adamek - Miller miała rozpocząć się o godz. 3.00 w nocy czasu polskiego, ale po ostatnich zmianach odbędzie się o godz. 5.00. Wcześniej kibice będą mogli obejrzeć m.in. starcia Roman - McDonnell czy Beterbiev - Johnson.

Dla Tomasza Adamka będzie to niezwykle ważne starcie. Nie będzie jego faworytem, ale jeśli wygra, dostanie szansę walki o naprawdę duże pieniądze, a być może otworzy się przed nim szansa na pojedynek o pas. W przypadku przegranej - jak zapowiedział jego promotor, Mateusz Borek - na wiosnę prawdopodobnie odbędzie się jego walka pożegnalna.

Adamek - Miller: Kiedy walka? O której czasu polskiego?

Adamek - Miller: O której godzinie? Początek walki o 5.00 w nocy z soboty na niedzielę. Relacja na żywo Adamek - Miller na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN