Zamknij

Binkowski tuż po awanturze ze Szpilką: On wie, o co chodzi [WIDEO]

Andreas Nicolaides
17.05.2018 21:55
Binkowski tuż po awanturze ze Szpilką: On wie, o co chodzi [WIDEO]

Artur Binkowski niespodziewanie pojawił się na konferencji prasowej przed Narodową Galą Boksu i zaatakował słownie Artura Szpilkę. Doszło do przepychanek. - On wie, to jest między Szpilką a Siwym. Szpilka wie, o co chodzi - powiedział Binkowski w rozmowie z nami.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Szpilka - Binkowski: awantura na konferencji prasowej

Kilka minut po godz. 14.00 rozpoczęła się konferencja. W pewnym momencie na sali pojawił się Artur Binkowski. Zachęcany przez Rafała Jackiewicza, jednego z bohaterów Narodowej Gali Boksu, podszedł do obecnych na sali pięściarzy, aby się przywitać. Zatrzymał się przy Szpilce. Rozpoczęła się ostra wymiana zdań. Nagle Szpilka wstał i mocno odepchnął Binkowskiego. Po wszystkim z sali wyprowadziła go ochrona.

Po całym zajściu udało się nam porozmawiać z Arturem Binkowskim. - On wie, to jest między Szpilką a Siwym. Szpilka wie, o co chodzi - powiedział Binkowski w rozmowie z nami.

Narodowa Gala Boksu: Dlaczego Binkowski nie walczy?

- To, że mnie nie będzie na gali, to nie jest wina organizatorów, ani Najmana, ani Jarka, ani nikogo. Tam był nacisk. Tam był nacisk od góry za moje wpisy. Niby przeciwko Żydom, ja do Żydów nic nie mam - zaznaczył.

Artur Binkowski pierwotnie miał walczyć na Narodowej Gali Boksu z Marcinem Najmanem. Ostatecznie jego miejsce w karcie walk zajął Rihards Bigis.

Czy Binkowski ma jeszcze jakąś walkę w planach? - Ja już skończyłem z tym - stwierdził.

Rozmawiał Andreas Nicolaides.

Narodowa Gala Boksu odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie już 25 maja.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Zobacz także

Zobacz także

RadioZET.pl/AN