UFC w Moskwie: Kiedy i o której godzinie walka Błachowicz - Krylov?

Andreas Nicolaides
14.09.2018 12:20
UFC w Moskwie
fot. mat. pras.

Walka Błachowicz - Krylov będzie jednym ze starć wieczoru gali UFC w Moskwie. Dla polskiego zawodnika to wielka szansa na zbliżenie się do upragnionej walki o mistrzowski pas UFC. Kiedy walka Błachowicz - Krylov? O której godzinie?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Jan Błachowicz kontynuuje świetną passę. Wygrał swoje trzy ostatnie walki i awansował w rankingu UFC na 4. miejsce. Tym razem także będzie faworytem. Jeśli wygra, może przesunąć się jeszcze wyżej i po cichu liczyć, że w kolejnym starciu będzie mógł powalczyć o pas.

UFC w Moskwie. Błachowicz - Krylov: Gdzie obejrzeć?

Pojedynek Błachowicz - Krylov będzie jedną z walk wieczoru gali UFC w Moskwie. W drugim hitowym starciu wystąpią Mark Hunt i Aleksei Oleinik.  Rywal Błachowicza, Nikita Krylov, wraca do klatki po blisko dwuletniej przerwie. Legitymuje się jednak niezłym rekordem - 24 zwycięstwa i 5 porażek. Błachowicz ma na koncie 22 wygrane i 7 przegranych walk.

Na tej samej gali powalczy też inny z Polaków - Marcin Prachnio.

Walka Błachowicz - Krylov na żywo odbędzie się w sobotę około godz. 21.00. To starcie zaplanowane jest w karcie głównej, której start organizatorzy przewidują na godz. 20.00, a przed walką Błachowicz - Krylov odbędą się jeszcze dwa pojedynki.

Błachowicz - Krylov: Transmisja gali UFC w Moskwie

Transmisja UFC w Moskwie i walki Błachowicz - Krylov w Polsacie Sport Extra.

RadioZET.pl/AN