UFC: Ostatnia szansa Jana Błachowicza. Polak powalczy w Gdańsku

Krzysztof Sobczak
09.08.2017 10:00
Jan Błachowicz
fot. Mateusz Skwarczek / Agencja Gazeta

UFC ogłosiło dwie kolejne walki, które będą miały miejsce na gali UFC FIGHT NIGHT GDAŃSK, w sobotę 21 października w Ergo Arenie. W oktagonie zaprezentują się m.in. Jan Błachowicz i Oskar Piechota.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Jan Błachowicz (19-7) wejdzie do oktagonu po raz siódmy i zrobi wszystko co w jego mocy, aby powrócić do czołowej piętnastki kategorii półciężkiej. Na drodze stanie mu Devin Clark (8-1), z intencją sprawienia niemiłej niespodzianki miejscowym kibicom oraz zapewnienia sobie trzeciej wygranej z rzędu.

Zobacz także

UFC potwierdziło również zakontraktowanie Oskara Piechoty (9-1), jednego z najlepszych w kategorii średniej w Polsce. Zanim odezwało się do niego UFC, Piechota znokautował swoich dwóch ostatnich rywali w 36 i 32 sekundy. Natomiast jego rywal, Jonathan Wilson (7-2), w swoim debiucie w UFC znokautował Chrisa Dempsey'a w zaledwie 50 sekund. Fani mogą być pewni, że tej nocy nie zabraknie fajerwerków ze strony obu tych zawodników i zdecydowanie nie mogą tego przegapić.

Na gali UFC FIGHT NIGHT GDAŃSK zawalczą również Trevor Smith z Ramazanem Emeevem w starciu w kategorii średniej oraz Adam Wieczorek, który w swoim debiucie zmierzy się z Dmitrim Smoliakowem.

Bilety na to wydarzenie trafią do sprzedaży 11 sierpnia. Ceny wahają się od 89 do nawet 1199 zł.

RadioZET.pl/Informacja prasowa UFC