Zamknij

UFC: Tak wyglądała stopa Jędrzejczyk po walce z Waterson [ZDJĘCIE]

14.10.2019 17:18
Joanna Jędrzejczyk vs Michelle Waterson
fot. Instagram/Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk mimo dużego bólu stopy pokonała Michelle Waterson na gali UFC Fight Night 161 w Tampie. Jeszcze w oktagonie Polka stwierdziła, że od drugiej bądź trzeciej rundy walczyła ze złamaną stopą. Na szczęście później przekazała lepsze wieści.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Walczyłam ze złamaną stopą. Prawdopodobnie od końca drugiej lub początku trzeciej rundy. Było ciężko - twierdziła Polka. Stopa była bardzo mocno opuchnięta, co widać na zdjęciach stacji ESPN.

Na szczęście skończyło się tylko na strachu, ale byłą mistrzynię UFC i tak czeka przerwa w treningach. - Badania nie wykazały żadnych złamań - powiedziała TVP Sport. "Zdecydowanie moje stopy potrzebują nowego pedicure" - żartowała później w mediach społecznościowych.

Jędrzejczyk vs Zhang na PGE Narodowym?

W kontrakcie JJ zapisano, że przy zwycięstwie z Michelle Waterson, co właśnie nastąpiło, Polka otrzyma szansę walki mistrzowskiej z Chinką Weili Zhang. Niewykluczone, że do tego starcia dojdzie na PGE Narodowym w Warszawie. - Zaproponowałam Stadion Narodowy – zobaczymy! To by było coś wielkiego. Pomysł się narodził, a jak wiemy, to co na języku, bardzo szybko może się urzeczywistnić... - oceniła Jędrzejczyk.

Z powodu problemów z otrzymanie wizy przez Zhang ta walka najprawdopodobniej nie będzie mogła odbyć się w USA, co zwiększa szansę Polski.

RadioZET.pl/TVP Sport/ESPN