Zamknij

UFC 253. Transmisja: gdzie obejrzeć walkę Błachowicz - Reyes?

24.09.2020 06:00
Jan Błachowicz
fot. AGIFP/Associated Press/East News

Błachowicz - Reyes TRANSMISJA. W nocy z soboty na niedzielę Jan Błachowicz powalczy o pas mistrza UFC wagi półciężkiej. Jego rywalem będzie Dominick Reyes. Sprawdź, gdzie obejrzeć galę UFC 253. Transmisja walki Błachowicz - Reyes będzie dostępna w polskiej TV i stream online w internecie. Walka Błachowicz vs Reyes na żywo na sport.radiozet.pl.

Jan Błachowicz staje przed historyczną szansą. Już niebawem może zostać pierwszym polskim mistrzem największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie. Aby tak się stało, musi pokonać Dominicka Reyesa.

Zadanie będzie bardzo trudne, bo Amerykanin to jeden z najlepszych zawodników w tej kategorii na świecie. Nie bez przyczyny zresztą dostał szansę walki o pas. Dominick Reyes może pochwalić się bardzo dobrym rekordem. W 13 walkach odniósł aż 12 zwycięstw. jedyną porażkę poniósł w swoim ostatnim pojedynku - w lutym przegrał z Jonem Jonsem, ówczesnym mistrzem.

Błachowicz - Reyes. TRANSMISJA gali UFC 253 i stream online

Jons później zwakował pas i zostawił kategorię półciężką. To otworzyło drzwi do walki Błachowicz - Reyes na UFC 253. Polski zawodnik od dawna publicznie domagał się pojedynku o pas i starcia z Jonsem. To pierwsze dostał, drugie nie ma chyba większego znaczenia. Najważniejsze było wywalczenie sobie prawa do tego starcia. Na to Błachowicz pracował przez wiele lat.

Jan Błachowicz w ostatnich latach poczynił ogromne postępy. W ośmiu ostatnich pojedynkach odniósł aż siedem zwycięstw. Ostatnio kontynuuje passę trzech wygranych z rzędu. Jeśli dołoży czwartą, zostanie mistrzem UFC.

UFC 253. Kiedy walka Błachowicz - Reyes? O której godzinie?

UFC 253. Błachowicz - Reyes na żywo. Transmisja live

Walka Błachowicz - Reyes na żywo w nocy z soboty na niedzielę. Transmisja UFC 253 i walka Błachowicz vs Reyes w Polsacie Sport i online stream w ipla.tv.

RadioZET.pl/AN