Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

UFC 235 - karta walk, rozpiska, kiedy i gdzie odbędzie się gala UFC 235?

18.02.2019 12:13
sport

Karta walk UFC 235, rozpiska, data oraz miejsce kolejnej gali to informacje, których poszukuje wielu fanów MMA. Szczegóły na temat marcowego wydarzenia są już znane. Wiadomo, że w walce wieczoru zmierzą się Jones vs. Smith o pas mistrzowski wagi półciężkiej. Więcej informacji o walkach UFC 235 i nie tylko, można znaleźć poniżej.

UFC 235 - karta walk, rozpiska, kiedy i gdzie odbędzie się gala UFC 235? fot. ---

UFC 235 - karta walk i rozpiska. Kiedy odbędzie się kolejna gala UFC 235? Gdzie będzie mieć miejsce? Kogo zobaczymy w walce wieczoru? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy najważniejsze informacje o gali UFC 235.

UFC 235 - karta walk, rozpiska

Karta walk UFC 235 została udostępniona. Na szczególną uwagę zasługuje walka wieczoru, w której o pas mistrzowski wagi półciężkiej, zmierzą się Jon Jones vs. Anthony Smith.

Jon Jones na swoim koncie ma walki m.in. z Alexandrem Gustafssonem, Danielem Cormierem, Lyoto Machidą czy Chaelem Sonnenem. Przez wiele osób ze środowiska MMA Jones uznawany jest za najlepszego zawodnika w historii. Z kolei Anthony Smith po przejściu do kategorii półciężkiej wygrał trzy pojedynki z rzędu, pokonując m.in. Shoguna Ruę oraz Rashada Evansa. Podczas ostatniego starcia przegrał z Volkanem Oezdemirem. Szczegółową kartę walk UFC 235 i rozpiskę, można znaleźć poniżej.

» Walka wieczoru:
szuka wielu fanów MMA. Kolejna gala odbędzie się w sobotę, 2 marca 2019 roku. Sportowe wydarzenie będzie mieć miejsce w Las Vegas.

» KSW 47: WALKI, karta walk - kto walczy na gali KSW 47 w Łodzi 23.03? «

RadioZET.pl/JW

Oceń