Zamknij

UFC 235 - karta walk, rozpiska, kiedy i gdzie odbędzie się gala UFC 235?

Weronika Domoradzka
18.02.2019 12:13
UFC 235 - karta walk, rozpiska, kiedy i gdzie odbędzie się gala UFC 235?

Karta walk UFC 235, rozpiska, data oraz miejsce kolejnej gali to informacje, których poszukuje wielu fanów MMA. Szczegóły na temat marcowego wydarzenia są już znane. Wiadomo, że w walce wieczoru zmierzą się Jones vs. Smith o pas mistrzowski wagi półciężkiej. Więcej informacji o walkach UFC 235 i nie tylko, można znaleźć poniżej.

UFC 235 - karta walk i rozpiska. Kiedy odbędzie się kolejna gala UFC 235? Gdzie będzie mieć miejsce? Kogo zobaczymy w walce wieczoru? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy najważniejsze informacje o gali UFC 235.

UFC 235 - karta walk, rozpiska

Karta walk UFC 235 została udostępniona. Na szczególną uwagę zasługuje walka wieczoru, w której o pas mistrzowski wagi półciężkiej, zmierzą się Jon Jones vs. Anthony Smith.

Jon Jones na swoim koncie ma walki m.in. z Alexandrem Gustafssonem, Danielem Cormierem, Lyoto Machidą czy Chaelem Sonnenem. Przez wiele osób ze środowiska MMA Jones uznawany jest za najlepszego zawodnika w historii. Z kolei Anthony Smith po przejściu do kategorii półciężkiej wygrał trzy pojedynki z rzędu, pokonując m.in. Shoguna Ruę oraz Rashada Evansa. Podczas ostatniego starcia przegrał z Volkanem Oezdemirem. Szczegółową kartę walk UFC 235 i rozpiskę, można znaleźć poniżej.

» Walka wieczoru:
szuka wielu fanów MMA. Kolejna gala odbędzie się w sobotę, 2 marca 2019 roku. Sportowe wydarzenie będzie mieć miejsce w Las Vegas.

» KSW 47: WALKI, karta walk - kto walczy na gali KSW 47 w Łodzi 23.03? «

RadioZET.pl/JW