UFC 232: Polsat - gdzie oglądać na żywo, o której walka Jones - Gustafsson?

Weronika Domoradzka
27.12.2018 12:41
UFC 232: Polsat - gdzie oglądać na żywo, o której walka Jones - Gustafsson?

UFC 232 w Polsat Sport będzie można obejrzeć za darmo, bez żadnych dodatkowych opłat. Transmisja długo wyczekiwanej gali odbędzie się w nocy z 29 na 30 grudnia (z soboty na niedzielę). O której godzinie walka wieczoru Jones - Gustafsson o pas wagi półciężkiej i walka Cyborg - Nunes o tytuł w kategorii piórkowej? Szczegółowe informacje o transmisji gali UFC 232 można znaleźć poniżej.

UFC 232: Polsat Sport - transmisja za darmo w TV. Gdzie oglądać galę UFC 232 na żywo? O której godzinie walki Jones vs. Gustafsson i Justino vs. Nunes? Sprawdzamy szczegółowe informacje o transmisji UFC 232 w Polsacie.

UFC 232 - gdzie oglądać galę UFC 232 na żywo za darmo?

Gdzie oglądać UFC 232? Transmisja walk Jon Jones vs. Alexander Gustafsson oraz Cristiane Justino "Cyborg" vs. Amanda Nunes dostępna będzie za darmo w telewizji na kanale Polsat Sport. Przypominamy, że gale UFC na antenie Polsat Sport bezpłatnie transmitowane są od stycznia 2018 roku. Wcześniej - także bez żadnych dodatkowych opłat - pokazywał je inny kanał nadający w naszym kraju. 

Ostatnie starcie Jonesa i Gustafssona miało miejsce w 2013 roku i był to jeden z najlepszych pojedynków w historii UFC. Jones wygrał przez nokaut swoją ostatnią walkę z Danielem Cormierem, jednak został złapany na stosowaniu dopingu i wynik starcia zmieniono na no-contest. Sprawa została już wyjaśniona i zawodnik MMA po kilkunastu miesiącach przerwy wraca do oktagonu. Z kolei Gustafsson od czasu starcia z Jonem Jonesem stoczył 5 pojedynków, z czego dwa ostatnie zakończyły się sukcesem. Szczegółową kartę walk UFC 232 i rozpiskę, zamieszczamy poniżej.

» UFC 232 - karta walk, rozpiska, kiedy odbędzie się gala UFC 232? «

UFC 232: transmisja w Polsat Sport. O której walka Jones - Gustafsson?

Transmisja UFC 232 w Polsat Sport (walki Jones - Gustafsson i Cyborg - Nunes) dostępna będzie w nocy z 29 na 30 grudnia 2018 o godzinie 4:00 czasu polskiego. Powtórkę będzie można obejrzeć w niedzielę, 30 grudnia o 20:15 na Polsat Sport Extra.

» UFC 232: PPV - ile kosztuje, jak wykupić dostęp, gdzie oglądać? «

RadioZET.pl/JW