Trybson - Bąk - gdzie oglądać PL MMA 78 i o której godzinie będzie walka? [29.03]

Weronika Domoradzka
29.03.2019 15:48
Trybson - Bąk - gdzie oglądać PL MMA 78 i o której godzinie będzie walka? [29.03]

Gdzie oglądać walkę  Trybson - Bąk i o której godzinie odbędzie się pojedynek? Na gali PL MMA 78, która zostanie pokazana w TVP, najgłośniejszym starciem wieczoru jest zdecydowanie rywalizacja Trybsona z Gerardem Bąkiem. PL MMA 78 wywoła wiele emocji. Sprawdźcie jakie inne walki wart obejrzeć w TV i online.

Trybson - Bąk - o której godzinie walka? Gdzie oglądać galę PL MMA 78 online? Czy są jeszcze dostępne bilety? Sprawdźcie odpowiedzi na pytania dotyczące gali, która już 29 marca odbędzie się na warszawskim Wilanowie. 

>> PL MMA 78: transmisja. Kiedy i gdzie oglądać galę? [KARTA WALK, BILETY, TRANSMISJA]

O której godzinie walka Trybson - Bąk? [29.03]

Póki co nie wiadomo o której godzinie dokładnie rozpocznie się walka Pawła "Trybsona" Trybały z Gerardem Bąkiem. Cała gala PL MMA 78 startuje o godz. 20 i potrwa planowo do 23:30 (jednak może się przedłużyć.  Pojedynek Trybsona z Bąkiem jest na przedostatnim miejscu na karcie walk, więc należy się spodziewać, że zostanie rozegrany najwcześniej po godz. 22:30. 

Fame MMA 3 - karta walk, walki. Kto wystąpi, kiedy i gdzie odbędzie się gala?

Trybson - Bąk - gdzie oglądać walkę PL MMA 78 online?

Transmisję online z gali PL MMA 78 obejrzymy w TV i za pośrednictwem internetu w telefonach i komputerach.

- Po boksie i kickboxingu przyszedł czas na MMA. Już w piątek pokażemy galę PLMMA w Wilanowie. Początek transmisji od godz. 21:00 w TVP Sport, aplikacji mobilnej i TVPSPORT.PL – poinformowało TVP na oficjalnej stronie.

Fame MMA 3 - PPV: gdzie oglądać galę na żywo ONLINE? [TRANSMISJA]

RadioZET.pl/PZ