Zamknij

Tromba vs Dubiel godzina. Kiedy i o której walka Fame MMA 16?

04.11.2022 08:04

Tromba vs Dubiel GODZINA: W walce wieczoru gali Fame MMA 16 zmierzą się Mateusz "Tromba" Trąbka i Marcin Dubiel. Będzie to starcie dwóch czołowych polskich influencerów. Kto będzie górą? Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się to starcie. Relacja i walki Fame MMA 16 live na naszym portalu.

Mateusz "Tromba" Trąbka
fot. Instagram/Fame MMA

Marcin Dubiel podchodzi do starcia z "Trombą" podbudowany wielkim zwycięstwem na Kacprem Błońskim na gali Fame MMA 15. Panowie walczyli w formacie no limit. Ich pojedynek zakończył się dopiero po ponad 17 minutach. Dubiel łącznie stoczył w federacji Fame już cztery pojedynki. Wygrał trzy i poniósł tylko jedną porażkę. Mniej doświadczenia ma Mateusz "Tromba" Trąbka, który ma na swoim koncie tylko jedno starcie. Na Fame MMA 14 pokonał Tomasza "Gimpera" Działowego.

loader

Walka Tromba vs Dubiel będzie starciem wieczoru. Karta walk Fame MMA 16 to jednak nie tylko to. Kibice zobaczą łącznie aż dziesięć pojedynków. W klatce zaprezentują się nowe postacie federacji jak Natan "Bóg Estetyki" Marcoń, Radosław "Wiejski Koks" Paszko, Patryk "Bandura" Bandurski czy Dawid "Dzinold" Rzeźnik. Poza tym wracają dobrze znani zawodnicy. Wśród nich między innymi Adrian "Polak" Polański, Amadeusz "Ferrari" Roślik czy Jacek Murański.

GODZINA walki Mateusz "Tromba" Trąbka vs Marcin Dubiel

Z racji tego, że walka Tromba vs Dubiel będzie starciem wieczoru, zawodnicy wejdą do klatki jako ostatni. Dziesięć walk w pełnej karcie walk Fame MMA 16 oznacza, że main-event najprawdopodobniej odbędzie się nawet pół godziny po północy.

Walka Tromba vs Dubiel będzie gala Fame MMA 16 na żywo na naszym portalu. Relacja live w sobotę, 5 listopada, od godziny 20.00.

RadioZET.pl