Zamknij

Trener Szpilki zadziwił fanów. Za ten wyczyn należy mu się szacunek

26.09.2022 10:40

Trener Artura Szpilki, Tomasz "Kostka" Miękina, w miniony weekend popisał się nie lada wyczynem. Przejechał rowerem z Helu do Zakopanego w nieco ponad 42 godziny!

Trener Kostka, Artur Szpilka
fot. Instagram/trener_kostka

Znany na Instagramie jako "Trener Kostka" pokonał dystans aż 762,43 kilometra w czasie 42 godzin, 7 minut i 50 sekund, co dało prędkość 18,1 kilometra na godzinę. Jak relacjonował w mediach społecznościowych, nie obyło się bez kłopotów. W czasie jazdy złapał tzw. kapcia i potrzebna była zmiana opony.

loader

Na szczęście szybki serwis załatwił sprawę i trener ściśle współpracujący z Arturem Szpilką zrealizował postawiony sobie cel, czym obaj panowie pochwalili się w "socialach".

"Trener Kostka" i Artur Szpilka

- "Kostka" ze mną mieszka, trenuje, pochodzimy z jednego miasta. Tak naprawdę wychowaliśmy się razem. Nasza przygoda zaczęła się z tej złej strony. Zaczęliśmy od wszystkiego, co najgorsze, ale teraz każdy z nas się zmienił. Życie nas połączyło i skupiamy się na robocie. Chcemy pokazać, że można fajnie trenować, żyć. Chcemy być przykładem - mówił Szpilka w rozmowie z naszym portalem.

Nie da się ukryć, że trudno o lepszy przykład dla młodzieży niż ostatni wyczyn "Trenera Kostki". Jaki będzie kolejny jego sportowy cel? Z pewnością jeszcze bardziej wymagający.

RadioZET.pl