Zamknij

Rodzina Tysona Fury'ego w żałobie. Kuzyn pięściarza zasztyletowany

22.08.2022 09:29
Tyson Fury
fot. Nick Potts/Press Association/East News

Tyson Fury potwierdził tragiczną informację o śmierci swojego kuzyna, który został dźgnięty nożem przed klubem nocnym. Mistrz świata w wadze ciężkiej wystosował także mocny apel do rządu Wielkiej Brytanii.

Dziennik "Daily Mirror" niedawno informował, że kuzyn Tysona Fury'ego, Rico Burton, został dźgnięty nożem w Altrincham. 31-latek miał zostać przewieziony do szpitala z poważnymi obrażeniami. Brytyjska policja w oświadczeniu do mediów podała, że w związku ze sprawą do aresztu trafił 21-letni mężczyzna.

Teraz potwierdziły się najgorsze przypuszczenia. Kuzyn Fury'ego zmarł, o czym poinformował sam pięściarz w mediach społecznościowych. Słynny bokser wystosował również apel do rządu Wielkiej Brytanii, by wprowadził surowsze kary dla napastników z nożem w ręku.

Tragedia rodzinna Tysona Fury'ego

"Mój kuzyn został zamordowany ostatniej nocy, dźgnięty nożem w szyję. To staje się już nie do zniesienia z tymi idiotami noszącymi noże. To trzeba powstrzymać jak najszybciej. Rząd Wielkiej Brytanii musi wprowadzić wyższe wyroki za przestępstwa dokonane przez nożowników" - zaapelował mistrza świata wagi ciężkiej.

RadioZET.pl/Daily Mirror