Zamknij

Polski mistrz znokautowany przez debiutanta. Potężny cios Brazylijczyka

14.10.2022 23:20

Tomasz Narkun nie dokończył walki z debiutującym w KSW Luisem Henrique da Silvą. Polak, który przegrał 2 ostatnie walki, został znokautowany przez Brazylijczyka w drugiej rundzie.

Polski mistrz znokautowany. Brazylijczyk zadał potężny cios [WIDEO]
fot. screen/ Viaplay

Tomasz Narkun w dwóch ostatnich pojedynkach mierzył się z bardzo wymagającymi przeciwnikami: Philem de Friesem, z którym przegrał pas międzynarodowego mistrza KSW w wadze ciężkiej i Rosjaninem Ibragimem Czużygajewem. Po kolejnym rywalu Polaka, Luisie Henrique da Silvie, także trzeba było spodziewać się wysokiego poziomu. Brazylijczyk w karierze walczył głównie w kraju, ale wystąpił także na gali UFC.

Henrique da Silva w ten piątek debiutował w KSW. Polak na początku walki dominował, sprowadzał rywala do parteru, ale nie udało mu się poddać rywala.

W drugiej rundzie Polak został bardzo mocno kopnięty w szczękę. Narkun upadł na ziemię, a Brazyljczyk dobił go pojedynczym ciosem. Sędzia natychmiast przerwał pojedynek.

W pojedynku, do którego doszło po walce Brazylijczyka z Tomaszem Narkunem, Daniel Omielańczuk pokonał Michala Martinka po kontrowersyjnej decyzji sędziów. Ostatnie starcie tego wieczoru wygrał Robert Ruchała, który po bardzo zaciętym pojedynku pokonał Damiana Stasiaka.

RadioZET.pl/PAB