Zamknij

Tomasz Adamek wraca na ring: Chce zarobić na nowego Mercedesa

Maciej Walasek
26.07.2019 10:22
Tomasz Adamek wraca na ring
fot. East News

Tomasz Adamek zapowiedział powrót na ring. W wywiadzie dla „Super Expressu” pięściarz przyznał, że chce pożegnać się z kibicami i zarobić na nowego Mercedesa.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

Zagłosuj

Czy to dobrze, że Tomasz Adamek wraca na ring?

Liczba głosów:

Tomasz Adamek po raz kolejny wraca na ring. Ostatnią walką „Górala” był pojedynek z Jarrellem Millerem, w której górą był jego rywal. Mimo że pożegnalnych walk Adamka było kilka, legendarny pięściarz zapowiedział następny-ostatni pojedynek.

Jedną z przyczyn powrotu 42-letniego zawodnika na ring jest chęć zakupu kolejnego Mercedesa. Przypomnijmy, że ostatni model – 550S – Adamek otrzymał w prezencie od swojej żony. Jednak z powodu obfitych opadów deszczu auto zostało zalane.

Córka Tomasza Adamka chciała zostać modelką [ZDJĘCIA]

– Kupię sobie kolejnego mercedesa, nie widzę innej opcji, bo to moja ukochana marka. Są to najlepsze i najbardziej niezawodne samochody na świecie, pod warunkiem, że nie zaleje ich woda. Ale taką wodną falę wytrzymałaby tylko wojskowa amfibia. W związku z tym wracam do boksu, by zarobić na nowego mercedesa. Jestem swoim fanom winny przynajmniej jeszcze jedną i to pożegnalną walkę – powiedział pięściarz w rozmowie z „Super Expressem”.

W ostatnim czasie Tomasz Adamek był związany z grupą MB Promotions, prowadzoną przez Mateusza Borka. Dziennikarz Polsatu Sport nie tak dawno zajmował się karierą 42-latka i sam podkreślał, że „Góral” już nie wróci do ringu.

RadioZET.pl/Super Express/MW