Zamknij

Adamek jak Mayweather? KSW proponuje walkę z zawodnikiem MMA

Andreas Nicolaides
19.09.2017 11:22
Tomasz Adamek
fot. Agencja Gazeta

Tomasz Adamek w KSW? Mateusz Borek, promotor pięściarza, nie wyklucza takiej możliwości. Jeśli jednak „Góral” miałby podpisać kontrakt z KSW to tylko na walkę, która odbyłaby się na zasadach bokserskich.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Chciałbyś zobaczyć walkę Adamka z zawodnikiem MMA?

Liczba głosów:

Jak czytamy na polsatsport.pl, Borek odbył z już dwie nieoficjalne rozmowy z jednym z właścicieli KSW, Maciejem Kawulskim.

- Jako promotor Tomasza Adamka otrzymałem propozycję udziału w projekcie KSW. Maciek argumentował swoją ofertę słowami: "Po co masz się przepychać w środowisku bokserskim. Tam rzucają tobie kłody pod nogi. Możesz z Tomkiem przyjść do nas i wziąć udział w projekcie KSW - przyznał znany dziennikarz.

Ewentualny pojedynek Adamka przypominałby starcie Floyda Mayweathera z Conorem McGregorm. - Walka na pewno nie odbyłaby się w formule MMA. W grę wchodzi tylko i wyłącznie boks - zaznaczył wyraźnie Borek.

Dodał też, że przedstawił pomysł Adamkowi. Póki co jednak „Góral” zamierza kontynuować karierę w zawodowym boksie. - Nie mówimy stanowczo "nie", ale nie mówimy również "tak". Na najbliższe miesiące mamy po prostu inny plan - wyjawił na koniec Borek.

RadioZET.pl/Polsat Sport/AN