Zamknij

Niespodziewany zwrot w sprawie walki Adamka. Jest problem z galą

28.12.2021 12:07
Tomasz Adamek
fot. TOMASZ RADZIK/East News

W ostatnich dniach świat boksu obiegła informacja na temat powrotu do ringu Tomasza Adamka. Polski pięściarz w rozmowie z Polsatem Sport zapowiedział, że zawalczy na gali w Radomiu. Jest jednak niespodziewany problem z organizacją tego wydarzenia.

Tomasz Adamek, legenda polskiego boksu, w sobotę 25 grudnia oficjalnie zapowiedział swój powrót do ringu. Póki co jego przeciwnik nie jest znany, jednak spekuluje się, że będzie to, któryś z amerykańskich pięściarzy.

- Oficjalnie wracam do ringu 24 kwietnia podczas gali w Radomiu - hucznie oznajmił podczas rozmowy z Polsat Sport. Całą sprawę skomentował radomski MOSiR, który, jak się okazuje, nie miał pojęcia o organizacji wspomnianej gali.

Nietypowy problem z walką Adamka

Na oficjalnej stronie na Facebooku radomski MOSiR zaprzeczył wszystkim doniesieniom. "Spółka MOSiR w Radomiu dementuje informacje podane przez Pana Tomasza Adamka w wywiadzie udzielonym portalowi polsatsport.pl, w którym stwierdził, że Jego powrót na zawodowy ring ma się odbyć podczas gali bokserskiej w Radomiu, zorganizowanej 24 kwietnia 2022 roku." - napisano w mediach społecznościowych.

W takiej sytuacji pod znakiem zapytania stoi walka Adamka oraz cała gala. Tym samym organizacja tego przedsięwzięcia utknęła w martwym punkcie.

RadioZET.pl/MOSiR Radom