Zamknij

Absolutna bomba. Znany aktor właścicielem nowej freakowej organizacji

30.03.2022 17:00

Royal Division to nowa freakowa organizacja. W środowe popołudnie za pomocą Instagrama został ogłoszony właściciel całego przedsięwzięcia. Tego nazwiska nikt się nie spodziewał.

Antoni Królikowski
fot. Instagram screen/royaldivision_official

Royal Division to kolejna obok Fame MMA, czy HIGH League organizacja, która będzie organizować walki typu freak fight. Nowa federacja powstała w marcu 2022 roku. Wówczas na oficjalnych profilach w social mediach federacji zaczęły pojawiać się pierwsze wpisy, zapowiadające premierowe wydarzenie.

Póki co zostało ogłoszonych dziesięciu uczestników. Swoją kolejną walkę stoczy dobrze znany z gal Fame MMA - Tomasz Olejnik. Zapowiedziano także innych zawodników m.in. uczestnika reality show "Love Island" - Dominika Grota. Royal Division odkryło też karty, kto w ogóle stoi za tym przedsięwzięciem. Nazwisko może szokować.

Antoni Królikowski właścicielem Royal Division

Na oficjalnym profilu na Instagramie została podana informacja, że znany aktor Antoni Królikowski jest właścicielem Royal Division. "Każda rozgrywka, a zwłaszcza królewska potrzebuje mistrza gry, który będzie rozdawał karty. Poznajcie potężnego włodarza Royal Division, którym jest znany i lubiany Antek Królikowski" - napisano w najnowszym poście.

Już w sobotę 2 kwietnia we Wrocławiu odbędzie się pierwsza konferencja Royal Division, na której poznamy walkę wieczoru.

loader

RadioZET.pl/Instagram/royaldivision_official