Zamknij

Tańcula kontra Murański na Fame MMA 10. "Taty nie będzie w klatce"

11.05.2021 19:31
Tańcula vs Murański
fot. YouTube/Fame MMA

Arkadiusz Tańcula i Mateusz Murański zawalczą na Fame MMA 10. Obaj panowie są w poważnym konflikcie, w który dodatkowo wmieszał się ojciec "Murana". Zobacz wideo, trailer walki Tańcula vs Murański. Fame MMA 10 na żywo na sport.radiozet.pl już w sobotę.

Tańcula przystąpi do tej walki w roli faworyta. Przemawia za nim przede wszystkim doświadczenie, o czym wspomina też w zwiastunie. - Po raz trzeci wchodzę do klatki Fame MMA. Mateusz ma swój debiut, więc mam nadzieję, że nie zje do trema i damy dobrą walkę. Musi się przyzwyczaić do tego, że nie będzie tam jego taty. Do walki nie wyjdzie, w oktagonie będziemy tylko we dwóch - przyznaje "AroY".

Fame MMA 10: Arkadiusz Tańcula vs Mateusz Murański WIDEO

Tata Mateusza Murańskiego został niespodziewanym bohaterem ostatnich dni przed galą Fame MMA 10. Pan Jacek towarzyszył swojemu synowi przy każdej możliwej okazji - na F2F i konferencjach prasowej. W ostatniej, poprzedzającej galę, wziął nawet udział. Pojawiły się spekulacje, że to właśnie Jacek Murański wyjdzie do klatki z Tańculą.

Fame MMA 10 - WALKI. Karta walk, zawodnicy. Kto walczy?

- Areczku, ja pochodzę z rodziny inteligenckiej. Moi rodzice są po studiach, moi dziadkowie byli lekarzami. Wyniosłem z domu wiele wartości. Popełniłem również w życiu kilka błędów. Jednym z tych błędów była znajomość z tobą - mówi w trailerze Mateusz Murański. W kolejnej części nawiązuje właśnie do potencjalnej walki swojego ojca z Tańculą. - Cały czas atakujesz mojego ojca, a nawet boisz się spojrzeć mu w oczy, a co dopiero wejść z nim do klatki - podkreśla "Muran".

Fame MMA 10: Tańcula vs Murański. Geneza konfliktu

Przypomnijmy, że Arkadiusz Tańcula i Mateusz Murański byli kiedyś dobrymi znajomymi. Razem grali w serialu "Lombard", chodzili też wspólnie na imprezy. Po jednej z nich Murański został jednak nagrany w kompromitującej sytuacji. Mateusz i jego ojciec twierdzą, że to efekt działań Tańculi, którego oskarżają o to, że dosypał coś "Muranowi" do drinka.

Fame MMA 10 na żywo już w sobotę, 15 maja, od godziny 20.00. Relacja i walki live na sport.radiozet.pl.