Zamknij

Tańcula vs Murański: Kiedy i o której godzinie walka na Fame MMA 10? [GODZINA, DATA]

15.05.2021 18:47
Tańcula vs Murański
fot. Instagram/Fame MMA

Arkadiusz Tańcula vs Mateusz Murański - GODZINA, DATA WALKI. Sprawdź, kiedy i o której godzinie obejrzeć walkę Tańcula vs Murański na gali Fame MMA 10. Transmisja i stream online walki Tańcula - Murański na Fame MMA 10.

  • Walka Arkadiusz Tańcula vs Mateusz Murański odbędzie się w ramach 10. edycji gali Fame MMA
  • Pojedynek rozpocznie się w sobotę, 15 maja, około godziny 22:00-22:30
  • Relacja live i wynik online walki Tańcula vs Murański na żywo na sport.radiozet.pl

Walka Arkadiusz "AroY" Tańcula vs Mateusz "Muran" Murański będzie jednym z najciekawszych pojedynków na gali Fame MMA 10. Panowie, delikatnie mówiąc, nie darzą się sporym szacunkiem, a to głównie przez konflikt, który zaistniał pomiędzy nimi kilka lat temu.

Tańcula i Murański byli kiedyś dobrymi znajomymi. Razem grali w serialu "Lombard", chodzili też wspólnie na imprezy. Po jednej z nich Murański został jednak nagrany w kompromitującej sytuacji. Mateusz i jego ojciec twierdzą, że to efekt działań Tańculi, którego oskarżają o to, że dosypał coś "Muranowi" do drinka.

Tańcula vs Murański: Kiedy i o której godzinie walka na Fame MMA 10?

Wspomniany tata "Murana" został niespodziewanym bohaterem ostatnich dni przed galą Fame MMA 10. Pan Jacek towarzyszył swojemu synowi przy każdej możliwej okazji, m.in. na spotkaniu "face to face" i konferencjach prasowych. W ostatniej, poprzedzającej galę, wziął nawet udział. W sieci zaczęły krążyć ironiczne spekulacje, że to właśnie Jacek Murański wyjdzie do klatki z "AroYem".

- Po raz trzeci wchodzę do klatki Fame MMA. Mateusz ma swój debiut, więc mam nadzieję, że nie zje go trema i damy dobrą walkę. Musi się przyzwyczaić do tego, że nie będzie tam jego taty. Do walki nie wyjdzie, w oktagonie będziemy tylko we dwóch - powiedział w nieco prześmiewczym tonie Tańcula.

KARTA WALK FAME MMA 10. KTO JESZCZE WALCZY NA GALI?

Mateusz Murański nie pozostał dłużny swojemu przyszłemu rywalowi:

- Areczku, ja pochodzę z rodziny inteligenckiej. Moi rodzice są po studiach, moi dziadkowie byli lekarzami. Wyniosłem z domu wiele wartości. Popełniłem również w życiu kilka błędów. Jednym z tych błędów była znajomość z tobą - wyznał w trailerze Mateusz Murański. W kolejnej części nawiązał właśnie do potencjalnej walki swojego ojca z Tańculą. - Cały czas atakujesz mojego ojca, a nawet boisz się spojrzeć mu w oczy, a co dopiero wejść z nim do klatki - wyśmiał "AroYa".

Tańcula vs Murański - GODZINA: Kiedy i o której walka na Fame MMA 10?

Walka Arkadiusz "AroY" Tańcula vs Mateusz "Muran" Murański odbędzie się w sobotę, 15 maja, około godziny 22:00-22:30 na gali Fame MMA 10. Relacja live i wynik online walki Tańcula vs Murański na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl