Zamknij

Szymon Kołecki w Fame MMA? Może zmierzyć się z prawdziwą legendą

12.11.2021 16:11
Szymon Kołecki
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Szymon Kołecki niedawno rozwiązał kontrakt z KSW i czeka na propozycje innych federacji. Jedną z zainteresowanych może być Fame MMA, co zasugerował trener Mirosław Okniński. Wskazał nawet potencjalnego rywala Kołeckiego.

Kołecki swoją decyzją zaskoczył wielu kibiców, bowiem wszyscy spodziewali się, że niebawem zawalczy o mistrzowski pas. Niespodziewanie jednak ogłosił swoje odejście z KSW, co momentalnie rozpętało plotki na temat jego dalszej kariery. Na temat przyszłości swojego podopiecznego wypowiedział się Mirosław Okniński.

Znany w Polsce trener MMA w trakcie połączenia telefonicznego podczas jednego z programów Fame MMA przyznał, że Kołecki zawalczy dla federacji, która przedstawi mu najlepszą ofertę. Na taką stać na pewno federację Fame, która nie tak dawno zakontraktowała takich zawodników jak Borys Mańkowski, Norman Parke, Popek Monster czy Marcin Wrzosek.

Kołecki vs Materla na Fame MMA?

Okniński zasugerował też, że rywalem Kołeckiego mógłby być nie kto inny jak Michał Materla, legendarny polski zawodnik i mistrz KSW w latach 2012-2015.

Gdyby Kołecki trafił do Fame MMA, zawalczyłby najprawdopodobniej dopiero w 2022 roku. Najbliższa gala - Fame MMA 12 odbędzie się już w sobotę, 20 listopada.