Szymon Kołecki odchodzi z Babilon MMA. Będzie walczył w KSW?

Maciej Walasek
30.11.2018 21:22
Szymon Kołecki
fot. SZYMON STARNAWSKI /POLSKA PRESS/EAST NEWS

Szymon Kołecki podał zaskakującą wiadomość na Facebooku. Mistrz olimpijski poinformował, że odchodzi z Babilon MMA. 36-latek ma trafić do KSW.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

- Przynajmniej na jakiś czas kończy się moja przygoda z federacją Babilon MMA. Okres prawie półtorarocznej współpracy zapisał się w mojej pamięci jako wspaniały czas, w którym mogłem pracować nad swoim rozwojem sportowym, jako czas, w którym czułem się częścią dynamicznie rozwijającego się projektu, jakim jest Babilon MMA, jako czas, w którym byłem dla federacji topowym zawodnikiem, co miałem okazję często odczuwać - napisał w mediach społecznościowych.

Zobacz także

Szymon Kołecki wziął udział w czterech walkach w Babilon MMA. Pierwsze trzy pojedynki wygrał przez nokaut w pierwszej rundzie. W ostatniej przegrał na punkty.

KSW 46: Gdzie obejrzeć? Transmisja gali w TV i online

- Za ten okres, za tą wzorową współpracę, za to wszystko, co mnie spotkało w Babilon MMA chcę Tomkowi serdecznie podziękować, życzyć mu dalszych sukcesów i obiecać, że zawsze w każdej możliwej sytuacji Babilon MMA może liczyć na moje wsparcie w ramach moich możliwości - dodał.

RadioZET.pl/polsatsport.pl/MW