Zamknij

Szpilka wściekł się na Bońka. "Kur**, aż mnie ręka świerzbi"

21.03.2021 10:40
Szpilka, Boniek
fot. RadioZET.pl/PAP/EPA

Artur Szpilka wściekł się na komentarze Zbigniewa Bońka po walce Krzysztofa Głowackiego, który w sobotę wieczorem wyraźnie przegrał z Lawrence'em Okolie walkę o mistrzostwo świata WBO wagi junior ciężkiej. - Kur**, aż mnie ręka świerzbi - napisał na Twitterze "Szpila".

Zbigniew Boniek w krytycznych słowach wypowiedział się na temat postawy Głowackiego w walce o mistrzowski pas. - Po prostu, to był wyjazd po kasę. Za duża różnica. Główka chciał przegrać z jak najmniejszym uszczerbkiem dla zdrowia i to się udało - napisał na Twitterze. - Główki mi szkoda, bo to porządny gość, reszta się nie liczy - dodał po chwili.

Na te wpisy odpowiedział Szpilka. - To po co pisze pan głupoty, aż mnie kur** ręka świerzbi... jak tylu fachowców siedzących na ciepłych stołkach po walce ma najwięcej do powiedzenia... - napisał.

Szpilka i Boniek po walce Głowacki - Okolie

Szpilka nie był jedynym, któremu wpis prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej się nie spodobał.

- Panie Prezesie, ale Pana poniosło trochę... dużo kasę? Tzn jaka? Nie ma Pan pojęcia, ile Głowacki zarobił, a nie zarobił kokosów. Kto jak kto, ale Główka zawsze miał przede wszystkim względy sportowe, przez co był dość bezczelnie wykorzystywany - tak odniósł się do niego inny polski pięściarz, Maciej Sulęcki.

Krzysztof Głowacki przegrał walkę o mistrzowski pas WBO

Głowacki przegrał przez TKO w 6. rundzie. Okolie trafił go prawym na szczękę i "Główka" znalazł się na deskach. Sędzia uznał, że Polak nie jest w stanie kontynuować walki i przerwał pojedynek.

CZYTAJ WIĘCEJ: Głowacki przegrał z Okolie walkę o pas mistrza świata WBO