Szpilka vs Tuiach: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć walkę?

23.10.2019 08:00
Szpilka vs Tuiach
fot. Szymon Starnawski/Polska Press/East News

Walka Artur Szpilka ss Fabio Tuiach na żywo w tv i online. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć kolejny pojedynek "Szpili". O której godzinie walka Szpilka vs Tuiach.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Szpilka (22-4, 15 KO) wraca do ringu po zaledwie trzech miesiącach od druzgocącej porażki z Dereckiem Chisorą. Polak już w drugiej rundzie otrzymał potężne ciosy i padł na deski. Mówiło się wówczas, że to może być koniec kariery Polaka w zawodowym boksie.

Walka Szpilka vs Tuiach: Transmisja w telewizji i w internecie

30-latek z Wieliczki szybko postanowił wrócić, by pokazać, że może jeszcze coś osiągnąć w tym sporcie. Aby myśleć o czymś więcej, musi pokonać Fabio Tuiacha (29-6, 16 KO).

Włoch ma już 39 lat i jest po porażce ze swoim rodakiem Ivanem Di Berardino. Tylko raz mierzył się z naprawdę silnym przeciwnikiem i wtedy szybko przegrał z Marco Huckiem. Jego rekord jest więc okazały, ale mylący.

Szpilka vs Tuiach: Gdzie obejrzeć - transmisja TV i online

Gala Knockout Boxing Night 8 odbędzie się w sobotę 26 października w Sosnowcu. Początek wydarzenia o godz. 20, a walka wieczoru Szpilka vs Tuiach powinna rozpocząć się ok. godz. 22.

Walka Szpilka vs Tuiach na żywo w tv w TVP Sport oraz online na stronie sport.tvp.pl.

RadioZET.pl