Zamknij

Szpilka vs Radczenko GODZINA: O której walka KSW 71? Kiedy?

16.06.2022 17:55
Szpilka vs Radczenko GODZINA
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWS

Szpilka vs Radczenko GODZINA: Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się starcie KSW 71, która będzie wielkim debiutem Artura Szpilki w MMA! Relacja z gali i walka "Szpili" na żywo już dziś od godziny 20.00 na sport.radiozet.pl.

Artur Szpilka łączony był z KSW od dawna, ale dopiero teraz zdecydował się zamienić rękawice bokserskie na te od MMA. Jego pierwszym rywalem w nowej formule będzie nie kto inny jak Siergiej Radczenko, czyli jego niedawny przeciwnik w walce bokserskiej.

KSW 71: walka Szpilka vs Radczenko

Panowie spotkali się w ringu w 2020 roku. Walkę większościową decyzją sędziów wygrał "Szpila". Ten werdykt spotkał się jednak z dużą krytyką kibiców i ekspertów, którzy zgodnie twierdzili, że zwycięstwo w tym starciu należało się Ukraińcowi. Potem Szpilka stoczył w boksie jeszcze jedną walkę - w maju 2021 roku przegrał już w pierwszej rundzie z Łukaszem Różańskim.

O ile starcie na KSW 71 będzie dla Szpilki debiutem w formule MMA, tak Radczenko może pochwalić się już trzema walkami. Jego bilans to dwa zwycięstwa i jedna porażka.

Walka Szpilka vs Radczenko wzbudza ogromne emocje, ale nie będzie jedyną godną uwagi podczas KSW 71. Karta walk to także starcia z udziałem Borysa Mańkowskiego, Marcina Różalskiego czy Mariana Ziółkowskiego.

GODZINA walki Szpilka vs Radczenko

Starcie Szpilka - Radczenko odbędzie się jako szóste. To oznacza, że panowie wejdą do oktagonu około godziny 22.00.

Gala KSW 71 na żywo na sport.radiozet.pl w sobotę od godziny 20.00.