Zamknij

Szpilka vs Radczenko DATA, GODZINA. Kiedy i o której walka KSW 71?

19.05.2022 16:44
Szpilka vs Radczenko DATA, GODZINA
fot. Piotr Molecki/East News

Artur Szpilka zadebiutuje w MMA już podczas gali KSW 71. Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się to wydarzenie i walka Szpilka vs Radczenko. Gala KSW 71 na żywo na sport.radiozet.pl.

Artur Szpilka w czwartek potwierdził to, o czym spekulowano od dawna. Znany pięściarz wreszcie zadebiutuje w formule MMA i to na gali KSW. Jego rywalem będzie Serhij Radczenko, z którym "Szpila" mierzył się w marcu 2020 roku. Wtedy wygrał przez decyzję sędziów, ale ta wzbudziła ogromne kontrowersje. Większość ekspertów i kibiców uważała, że zwycięstwo powinno zostać przyznane Ukraińcowi.

Kiedy walka Szpilka vs Radczenko w KSW?

Teraz panowie stoczą walkę rewanżową, ale nie w formule bokserskiej a MMA. "Zaczynam nowy etap w swoim życiu. Nie będę oszukiwał ze "póki co" traktuję to jako przygodę, a czas pokaże, jak to będzie z czasem. Mega się cieszę, jest pozytywna energia. Nie mogę się doczekać rewanżu Radczenką i to jeszcze w MMA" - napisał pięściarz z Wieliczki w swoich mediach społecznościowych.

KSW 71: DATA walki Szpilka vs Radczenko

Walka Szpilka vs Radczenko na KSW 71 odbędzie się 18 czerwca. Pojedynek ten będzie zapewne walką wieczoru, więc należy spodziewać się, że rozpocznie się około godziny 23.00.

RadioZET.pl