Szpilka vs Chisora: Nieudana prowokacja Brytyjczyka na ceremonii ważenia [ZDJĘCIA]

Krzysztof Sobczak
19.07.2019 22:04
Szpilka vs Chisora po ceremonii ważenia
fot. Szymon Starnawski/Polska Press/East News

Szpilka vs Chisora. Brytyjczyk i Polak stanęli twarzą w twarz podczas ceremonii ważenia. Chisora próbował sprowokować polskich kibiców i rywala, ale ten nie dał wyprowadzić się z równowagi. Walka Szpilka vs Chisora w sobotę ok. godz. 22.

Zagłosuj

Kto wygra walkę?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Artur Szpilka (22-3, 15 KO) wniósł na wagę 110,5 kg. Jego przeciwnik (30-9, 21 KO) jest cięższy o nieco ponad sześć kilogramów - 116,5 kg.

35-letni Brytyjczyk postanowił podnieść nieco temperaturę tego spotkania Najpierw pokazał środkowy palec polskim kibicom, których wyraźnie było słychać w hali, a następnie ten sam gest wykonał patrząc w oczy Szpilce. Ten nie dał się sprowokować uznając, że panowie wszystko wyjaśnią sobie w ringu.

Szpilka vs Chisora: Osiągnięcia pięściarzy

Chisora ma na swoim koncie walki m.in. z Tysonem Fury'm, Witalijem Kliczko, Davidem Haye'm czy Kubratem Pulewem. Wszystkie te starcia przegrał, ale na rozkładzie ma m.in. Carlosa Takama czy Dilliana Whyte'a. Ostatnio, w kwietniu 2019 roku, pokonał Senada Gashiego. Szpilka po porażce w mistrzowskiej walce z Deontayem Wilderem pokonał Dominicka Guinna i Mariusza Wacha.

Walka Szpilka vs Chisora na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/KS