Zamknij

Szpilka zareagował na żołnierzy na polskiej granicy. Pięściarz nie był obojętny

18.11.2021 16:39
Artur Szpilka
fot. artur_szpilka/Instagram screen

Artur Szpilka zareagował na kryzys migracyjny na polsko-białoruskiej granicy. Pięściarz udostępnił post z poruszającą wiadomością jednego z dzieci żołnierzy, który skierował poruszające słowa do swojego taty.

Artur Szpilka podobnie jak wielu Polaków śledzi wydarzenia na polsko-białoruskiej granicy. Kryzys migracyjny pogłębia się, a sytuacja z dnia na dzień jest coraz bardziej niepewna. Na początku tego tygodnia polscy funkcjonariusze musieli zmierzyć się ze zmasowanym atakiem uchodźców, którzy  instruowani przez białoruskie służby starali się siłą wedrzeć na teren Polski.

Na szczęście wojsko razem ze strażą graniczną i policją skutecznie odparły atak. Jednak to może być dopiero początek i trzeba spodziewać się nawet najczarniejszego scenariusza. Wobec całej sytuacji w stronę polskich obrońców napływa wsparcie w postaci różnych gestów od najbliższych, którzy chcą dodać otuchy wszystkim broniącym na polsko-białoruskiej granicy.

Szpilka zareagował na list dziecka polskiego żołnierza

Jeden z nich nie umknął uwadze Artura Szpilki. Chodzi o list dziecka jednego z żołnierzy opublikowany przez 18. Dywizję Zmechanizowaną. Na fotografii widzimy treść wiadomości.

- Bohaterem jest mój tata, ponieważ broni granic naszego państwa - czytamy.

1
fot. Artur Szpilka/Twitter screen

RadioZET.pl