Zamknij

Szpilka bezlitosny dla hejtera. Genialna riposta

27.01.2022 13:45
Artur Szpilka
fot. Facebook screen/Artur Szpilka

Jakiś czas temu Artur Szpilka w wywiadzie dla ringpolska.pl potwierdził, że myśli o debiucie w MMA. Jeden z użytkowników obserwujących boksera zaczął szydzić z pomysłu. Na reakcje nie trzeba było długo czekać, mistrzowska odpowiedź "Szpili".

Artur Szpilka na razie nie zamierza wracać do boksu, bo jak powiedział, obraził się na boks. "Szpila" udzielił niedawno wywiadu portalowi ringpolska.pl, w którym jawnie przyznał, że myśli o spróbowaniu swoich sił w MMA. - Mamy tam jakieś plany… Niebawem powiem o czymś więcej i to jest dziś dla mnie najważniejsze - mówił.

Od razu dodał, że nie ma co liczyć na jego występ w FAME MMA. - Ja z Fame MMA w ogóle nie gadałem. To należy do organizatorów, ale niebawem fani dowiedzą się, gdzie będę walczył i co będę robił - ogłosił 32-latek.

Szpilka w mistrzowski sposób odpowiada hejterowi

Huczne zapowiedzi Szpilki nie spodobały się wielu internautom na Facebooku, którzy w większości nie zostawili suchej nitki na zawodniku. "Ajtuj zajmij się psami oszczędź wstydu" - zaatakował go jeden z hejterów. Reakcja boksera z Wieliczki była błyskawiczna.

Artur Szpilka
fot. Facebook screen/Artur Szpilka

"Zajmę się psami i zarobię na kolejny dom. Tym razem w ciepłych krajach" - zripostował. W kolejnym wpisie dodał: "Słabo płacą, już większość pięściarzy się zastanawia nad MMA, bo zarobki w boksie to teraz śmiech na sali, a tu i tu tracisz zdrowie" - skwitował.

RadioZET.pl/Facebook/Artur Szpilka/ringpolska.pl