Zamknij

Szpilka o walce z Zimnochem: Ważne, by pieniądze się zgadzały

Andreas Nicolaides
06.03.2017 20:31
Artur Szpilka
fot. East News

Artur Szpilka - Krzysztof Zimnoch to walka, na którą wciąż czeka wielu kibiców. Ostatnio jej temat wrócił. Przynajmniej w medialnych spekulacjach. Sami zainteresowani nie wykluczają jednak tego pojedynku. - Ważne, by pieniądze się zgadzały - powiedział ostatnio "Szpila".

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Szpilka od dłuższego czasu czeka na wejście do ringu. Jego ostatnim przeciwnikiem był Deontay Wilder, z którym przegrał przed czasem. Od tego starcia minął już jednak ponad rok. "Szpila" miał zmierzyć się w lutym tego roku z Dominikiem Breazealem, ale walka została odwołana.

- Jestem już zdenerwowany całą tą sytuacją, bo strasznie brakuje mi boksowania. Gdyby to zależało ode mnie, to poszedłbym na siłownię, wziął jakiegoś chłopaka i byśmy się ponapiep***** - powiedział w wywiadzie dla TVP Sport.

Jak odniósł się do pomysłu walki z Zimnochem? - Dogadajmy się w kwestiach finansowych i możemy walczyć pod koniec tego roku. Nie ma dla mnie różnicy, czy w ringu będzie Zimnoch, czy ktoś inny, ważne, by pieniądze się zgadzały - zaznaczył.

Przypomnijmy, że walka Szpilka - Zimnoch pierwotnie miała odbyć się w 2014 roku.

RadioZET.pl/AN