Szpilka - Wach online na żywo - gdzie oglądać za darmo? [STREAM]

Weronika Domoradzka
09.11.2018 12:54
Szpilka - Wach online na żywo - gdzie oglądać za darmo? [STREAM]

Walka Szpilka - Wach: stream w internecie z gali Boxing Night umożliwi oglądanie wydarzenia wszystkim tym, którzy nie mogą skorzystać z transmisji w telewizji. Sprawdzamy, gdzie za darmo oglądać pojedynek Szpilka - Wach online i na żywo.

Artur Szpilka vs Mariusz Wach: stream z gali KnockOut Boxing Night w Gliwicach pozwoli zobaczyć ten świetnie zapowiadający się pojedynek wszystkim tym widzom, którzy nie będą mogli 10 listopada zasiąść przed telewizorem. Przypomnijmy, że transmisja w TV z wydarzenia dostępna będzie na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Przekaz z gali w TVP Sport rozpocznie się o godzinie 20:00. Z kolei walka wieczoru zaplanowana jest na 22:30.

Szpilka - Wach: stream w Internecie

Nie wszyscy widzowie śledzić będą galę w Gliwicach przed telewizorami. Część z nich wybierze stream online. Gala KnockOut Boxing Night na szczęście dostępna będzie za darmo na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Aby oglądać galę i walkę Szpilka - Wach na sport.tvp.pl należy wejść w zakładkę "transmisje", a następnie wybrać właściwe wydarzenie (Boks, Gala KnockOut Promotions, Gliwice (m.in. Artur Szpilka - Mariusz Wach)). Stream rozpocznie się o 20.05.

KnockOut Boxing Night 5 online w aplikacji TVP Sport

Aplikacja mobilna TVP Sport jest do pobrania ze strony TVP Sport lub w sklepach Google Play dla smartfonów z Androidem i App Store dla iOS. Apka ta daje dostęp do wideo i transmisji TVP, serwisów informacyjnych oraz bazy wyników sportowych.

Walka Szpilka - Wach za darmo

Przypominamy, że transmisje w gali KnockOut Boxing Night z walką Artur Szpilka vs Mariusz Wach w telewizji i internecie dostępne są za darmo.

RadioZET.pl/SE