Zamknij

Walka Szpilka - Wach. Kiedy? O której godzinie?

Andreas Nicolaides
09.11.2018 22:00
Szpilka vs Wach
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Walka Szpilka - Wach: O której godzinie starcie wieczoru gali KnockOut Boxing Night 5 w Gliwicach? Relacja na żywo z pojedynku Wach - Szpilka online na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Kto wygra walkę?

Liczba głosów:

Na to starcie kibice czekają od dawna. Zmierza się w nim dwaj czołowi polscy pięściarze wagi ciężkiej i byli pretendenci do tytułu mistrza świata. Mariusz Wach w walce o pasy federacji IBF, WBA i WBO przegrał w 2012 roku z Władimirem Kliczko, Szpilka cztery lata później poległ w starciu o mistrzostwo WBC z Deontayem Wilderem.

O której godzinie Szpilka vs Wach?

Przed walką Szpilka - Wach trudno wskazać faworyta. Warunki fizyczne są po stronie "Wikinga", który w piątek - na oficjalnej ceremonii ważenia - wniósł na wagę 123 kilogramy, podczas gdy "Szpila" 108,7 kg. Wach jest też 11 cm wyższy. Po swojej stronie ma większe doświadczenie - stoczył 36 walk, Szpilka - 24.

Dla Wacha będzie to pierwsza walka od roku. Dwanaście miesięcy temu przegrał z Jarrellem Millerem. Szpilka w maju walczył z Dominikiem Guinnem. Zwyciężył decyzją sędziów.

Wach - Szpilka: walka na żywo w internecie

Walka Szpilka - Wach. O której godzinie? Pojedynek odbędzie się 10 listopada o godz. 22.50. Relacja na żywo z walki Wach - Szpilka na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN