Zamknij

Szpilka - Różański PPV. Transmisja w TV i online stream. Gdzie obejrzeć?

27.05.2021 19:20
Szpilka - Różański PPV. Transmisja
fot. PAP/EPA

Szpilka - Różański PPV: Transmisja gali Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie. Gdzie obejrzeć walkę Szpilka - Różański w TV i stream online w internecie? Transmisja będzie dostępna tylko w systemie PPV. Ile kosztuje? Jak i gdzie kupić PPV walki Szpilka - Różański?

  • Artur Szpilka na Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie zawalczy z Łukaszem Różańskim
  • Walka Szpilka vs Różański będzie dostępna tylko online w systemie PPV
  • Sprawdź, jak, gdzie i za ile kupić transmisję gali Knockout Boxing Night 15

Szpilka - Różański to walka, na którą czekają wszyscy fani boksu w Polsce. Niektórzy twierdzą, że dla "Szpili" - jeśli przegra - może to być ostatnia walka w karierze w zawodowym boksie. Nie od dziś wiadomo, że pięściarz miał propozycję występów w KSW. Ostatnio pojawił się też temat Fame MMA, w którym walczy jego partnerka, Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk. Mimo tego na ten moment pięściarz z Wieliczki skupia się na walce z Różańskim.

Szpilka - Różański: Transmisja PPV. Walka stream online w internecie

Artur Szpilka wejdzie do ringu po raz 29. W dorobku ma 24 wygrane i 4 porażki. Ostatnio walczył w marcu 2020 roku, gdy w Łomży pokonał Serhieja Radczenkę z Ukrainy. Łukasz Różański z kolei stoczył do tej pory 13 walk i wszystkie wygrał. Ostatnio z Ozkanem Cetinkayą - we wrześniu 2020 roku.

Walka Szpilka - Różański będzie oczywiście pojedynkiem wieczoru gali Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie. Oprócz tej dwójki do ringu wejdzie jednak kilku innych czołowych polskich pięściarzy. Bardzo ciekawie zapowiada się starcie Mateusz Masternak - Adam Balski. Na karcie walk są też tzw. pojedynki freakowe. W ringu pojawi się Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień, walkę stoczą też uczestnicy programu Hotel Pradise - Bartek Graczyk i Michał Choiński.

Szpilka - Różański: Jak i gdzie kupić PPV? CENA, TRANSMISJA WALKI

Transmisja gali Knockout Boxing Night 15 i walki Szpilka - Różański będzie dostępna tylko w systemie PPV. To oznacza, że za dostęp trzeba będzie zapłacić. Można to zrobić za pośrednictwem platformy PlayLive. Cena PPV to 17,99 zł.

Gala odbędzie się w niedzielę, 30 maja.