Zamknij

Szpilka - Różanski: GODZINA. O której godzinie walka?

28.05.2021 13:43
Szpilka - Różanski GODZINA
fot. PAP/EPA

Szpilka - Różanski GODZINA: Kiedy i o której godzinie odbędzie się walka wieczoru gali Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie? Sprawdź datę i godzinę walki Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim.

  • Artur Szpilka i Łukasz Różański zmierzą się w walce wieczoru gali Knockout Boxing Night 15
  • Walka Szpilka vs Różański odbędzie się w niedzielę, 30 maja, około godziny 23.00
  • Transmisja walki Szpilka vs Różański będzie dostępna tylko w systemie PPV

Artur Szpilka wraca na ring po ponad rocznej przerwie. Ostatni raz walczył w 7 marca 2020 roku w Łodzie, gdzie pokonał Serhieja Radczenkę z Ukrainy. Wcześniej pokonał Fabio Tuiacha z Włoch i przegrał starcie z Dereckiem Chisorą. Łącznie stoczył w karierze 28 walk, z czego wygrał aż 24. Teraz zmierzy się z Łukaszem Różańskim. Pięściarza z Wieliczki czeka w niedzielę trudna przeprawa.

Szpilka vs Różański: Kiedy walka? GODZINA, DATA

Różański przystępuje do walki ze Szpilką z mniejszym doświadczeniem, ale tez imponującym rekordem. Stoczył 13 walk w zawodowym boksie i wszystkie wygrał. Ostatnio pokonał Ozkana Cetinkaya. Walka odbyła się we wrześniu 2020 roku.

Oprócz Szpilki i Różańskiego w trakcie gali odbędzie się wiele innych pojedynków. Karta walk Knockout Boxing Night 15 to także starcie Mateusza Masternaka z Adamem Balskim. Ponadto do ringu wejdą Bartosz Graczyk i Michał Choiński, a także Tomasz „Fit Dzik” Łomnicki i Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień.

Szpilka - Różański PPV. Transmisja w TV i online stream. Gdzie obejrzeć?

Szpilka - Różański GODZINA. O której godzinie walka?

Starcie Szpilka vs Różański będzie walką wieczoru gali Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie. To oznacza, że obaj panowie wejdą do ringu jako ostatni. Walka powinna rozpocząć się w niedzielę, 30 maja, około godziny 23.00.