Szpilka - Kownacki: Gdzie i jak kupić bilety? Jaka cena?

Andreas Nicolaides
13.07.2017 12:00
Szpilka - Kownacki
fot. East News

Szpilka - Kownacki bilety. Gdzie kupić bilety na walkę Artura Szpilki? Jaka cena? Gala Premier Boxing Champions na żywo w Nowym Jorku odbędzie się już w sobotę, 15 lipca. Szpilka - Kownacki online na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Kto wygra walkę?

Liczba głosów:

Artur Szpilka wraca na ring po półtorarocznej przerwie. Jego rywalem będzie Adam Kownacki. Nie da się ukryć, że "Szpila" będzie faworytem tego starcia. I to tak wyraźnym, że jego trener przyznał, iż ewentualna porażka praktycznie zakończyłaby jego karierę.

Ostatni raz pięściarz z Wieliczki walczył w styczniu 2016 roku, kiedy to przegrał z Deontayem Wilderem. Była to jego druga porażka w karierze. Kownacki póki co jest niepokonany i legitymuje się bilansem 15 zwycięstw.

Szpilka - Kownacki BILETY

Bilety na walkę Szpilka - Kownacki można kupić na stronie ticketmaster.com. Najtańsze kosztują 55 dolarów, najdroższe - 305. Są też bilety za 80, 105 czy 205 dolarów.

Gala Premier Boxing Champions w Nowym Jorku odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę, 15-16 lipca. Jej początek o godz. 2.00 w nocy. Walka Szpilka - Kownacki na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN