Zamknij

Narodowa Gala Boksu: O której godzinie walka Artura Szpilki?

Andreas Nicolaides
25.05.2018 09:00
Artur Szpilka
fot. Wojciech Kubik/East News

Walka Szpilka - Guinn: O której godzinie? Kiedy Narodowa Gala Boksu? Artur Szpilka będzie głównym bohaterem Boxing Night 14 na PGE Narodowym. Sprawdź, o której godzinie obejrzeć walkę Szpilka - Guinn.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Kto wygra walkę Szpilka - Guinn?

Liczba głosów:

Walka Szpilka - Guinn. O której godzinie? Walka odbędzie się 25 maja około godz. 00.15.

Szpilka - Guinn: kiedy? o której godzinie walka?

Pierwotnie walką wieczoru Narodowej Gali Boksu miało być starcie Wach - Molina, ale Amerykanin został przyłapany na dopingu i najprawdopodobniej do Warszawy nie przyleci. Na to miejsce wskoczył pojedynek Szpilka - Guinn.

Dla Artura Szpilki będzie to okazja do przełamania złej passy - dwóch z rzędu przegranych. Jak sam jednak nie przyznaje, piątkowa walka nie będzie łatwa. - On potrafi boksować, potrafi kontratakować, potrafi przyjąć na blok, oddać. Nigdy nie nie leżał na deskach. Doświadczenie, gabaryty fizyczne, będzie miał czym przyłożyć - powiedział Szpilka w rozmowie z nami.

Narodowa Gala Boksu: o której walczy Szpilka?

Walka Szpilka - Guinn to coś, na co kibice w Polsce czekają od dawna, bowiem Artur Szpilka ostatni raz walczył w lipcu 2017 roku, a w Polsce - w listopadzie 2014 roku. Karta walk Narodowej Gali Boksu to jednak nie tylko pięściarz z Wieliczki. Na PGE Narodowym zobaczymy m.in. Izu Ugonoha, Ewę Piątkowską czy Marcina Najmana.

RadioZET.pl/AN