Szpilka - Chisora. Transmisja w TV i online. Gdzie obejrzeć na żywo?

Andreas Nicolaides
19.07.2019 19:45
Szpilka - Chisora
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Walka Szpilka - Chisora w sobotę, 20 lipca. Transmisja odbędzie się w TV i stream online w internecie. Sprawdź, gdzie obejrzeć galę boksu w Londynie i walkę Szpila kontra Chisora. Relacja i walka na żywo na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Kto wygra walkę?

Liczba głosów:

Artur Szpilka do ringu po kilkumiesięcznej przerwie. Ostatni raz kibice oglądali go w starciu z Mariuszem Wachem, do którego doszło w listopadzie 2018 roku. Tym razem zmierzy się z jeszcze mocniejszym rywalem - Dereckiem Chisorą. Walka Szpilka - Chisora odbędzie się na gali w Londynie, tuż przed starciem wieczoru Whyte - Rivas.

Szpilka vs Chisora na żywo. Walka online

Dla obu pięściarzy to niezwykle ważna walka. Jak spekulują media, zwycięzca dostanie szansę zmierzenia się z Josephem Parkerem, a z klei to starcie może stanowić przepustkę do walki o pas.

Artur Szpilka chce kontynuować dobra passę. Po przegranych z Deontayem Wilderem i Adamem Kownackim przyszły zwycięstwa w starciach z Dominickiem Guinnem i wspomnianym Wachem. "Szpila" do walki przygotowywał się pod okiem nowego trenera. Roman Anuczin zastąpił Andrzeja Gmitruka, który w listopadzie 2018 roku zginął próbując ugasić pożar we własnym domu.

Walka Szpilka - Chisora będzie sprawdzianem do obu panów. Do tej pory ich współpraca układała się bez zarzutu, a sam "Szpila" wielokrotnie chwalił publicznie swojego opiekuna. W walce z Chisorą trudno wskazywać go jednak w roli faworyta. Brytyjczyk to bardzo doświadczony pięściarz - stoczył 39 walk, z czego wygrał 30.

Szpilka - Chisora. Gdzie obejrzeć? Transmisja

Warto dodać, że Szpilka i Chisora dobrze znają się z... planu filmowego. Zagrali samych siebie w filmie "Pitbull. Ostatni pies", gdzie w jednej ze scen toczyli walkę w ringu.

Walka Szpilka - Chisora na żywo na sport.radiozet.pl. Transmisja pojedynku Szpilki w sobotę w TVP Sport i online stream w internecie na sport.tvp.pl.

RadioZET.pl/AN