Zamknij

Szpilka vs Chisora: O której godzinie walka? Kiedy wejdą do ringu?

Andreas Nicolaides
19.07.2019 19:40
Szpilka - Chisora
fot. mat. pras.

Walka Szpilka vs Chisora będzie jedną z głównych gali bokserskiej w Londynie. Kiedy pięściarze wejdą do ringu? O której godzinie Szpilka kontra Chisora? Walka na żywo na sport.radiozet.pl.

Zagłosuj

Kto wygra walkę Szpilka - Chisora?

Liczba głosów:

Szpilka - Chisora to pojedynek, na który kibice czekają od dawna. Data walki Szpilka - Chisora wyznaczona została na sobotę, 20 lipca. Pytaniem pozostaje jednak fakt, o której godzinie obaj pięściarze wejdą do ringu.

Szpilka vs Chisora DATA. Kiedy i o której godzinie?

Walka Szpilka - Chisora będzie trzecim od końca starciem na gali boksu w Londynie. Po "Szpili" do ringu wejdą już tylko Dave Allen i David Pirce oraz bohaterowie walki wieczoru: Dillian Whyte i Oscar Rivas.

Walka Szpilka - Chisora. Transmisja w TV i online. Gdzie obejrzeć?

Szpilka - Chisora GODZINA. Kiedy walka?

O której godzinie walka Szpilka vs Chisora? Pojedynek rozpocznie się najprawdopodobniej około godz. 21.45-22.00. Wszystko zależy od tego, jak długo będą trwać wcześniejsze starcia.

Dla Artura Szpilki będzie to niezwykle ważna walka. Za sobą ma passę dwóch zwycięstw. Podczas gali na PGE Narodowym pokonał Dominicka Guinna, później stoczył bardzo ciekawą i zwycięską walkę z Mariuszem Wachem. Chisora wygląda jednak na bardzo groźnego rywala. Góruje nad "Szpilą" przede wszystkim doświadczeniem. Na zawodowym ringu stoczył 39 walk, z czego 30 wygrał.

Walka Szpilka - Chisora na żywo na sport.radiozet.pl. Początek w sobotę, 20 lipca, około godz. 22.00.

RadioZET.pl/AN