Zamknij

Szeremeta vs Gołowkin: Gdzie obejrzeć walkę o pas IBF? [TRANSMISJA]

17.12.2020 09:00
Szeremeta vs Gołowkin
fot. Wojciech Wojtkielewicz/Polska Press/East News

Szeremeta vs Gołowkin - TRANSMISJA TV, online i PPV. Transmisja i live stream z walki o pas federacji IBF w wadze średniej. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w internecie obejrzeć walkę Kamil Szeremeta vs Giennadij Gołowkin.

  • Kamil Szeremeta zmierzy się z Giennadijem Gołowkinem w walce o pas federacji IBF w wadze średniej
  • Walka odbędzie się w nocy z 18 na 19 grudnia w Hollywood
  • Transmisja walki Szeremeta vs Gołowkin będzie dostępna tylko na platformie DAZN w systemie PPV

Szeremeta - Gołowkin TRANSMISJA: Kamil Szeremeta (21-0, 5 KO) w nocy z piątku na sobotę 18-19 grudnia stanie przed szansą odebrania Giennadijowi Gołowkinowi (40-1-1, 35 KO) mistrzowskiego pasa federacji IBF w wadze średniej. Przed nim jednak nie lada wyzwanie - dla Kazacha będzie to już 21. walka w obronie tytułu. Jeśli wygra, ustanowi rekord.

Dla niepokonanego 31-letniego pięściarza z Białegostoku będzie to najważniejsze wydarzenie w karierze, ale jak zapewnia, presja jest mobilizująca. - To nie jest stres, to jest euforia, że walka już się zbliża. Wiem, po co to robię, po co tu jestem. Chcę zdobyć tytuł dla siebie, dla swojej rodziny, dla lepszego bytu swoich dzieci. Czternaście miesięcy poświęciłem tylko walce z Gołowkinem. Miałem dużo czasu na poprawę swoich błędów i na wyszukanie i wykorzystanie błędów Gołowkina - powiedział w rozmowie z Marcinem Cholewińskim w TVP Sport.

Szeremeta vs Gołowkin: Gala w PPV - gdzie obejrzeć walkę?

Doświadczenie i siła ciosu będą po stronie Gołowkina. 38-letni Kazach stoczył blisko dwa razy więcej walk od Polaka, a aż 35 z nich kończył przed czasem. Szeremeta znokautował tylko pięciu rywali.

- Szeremeta jest jednym z najwyżej cenionych zawodników w swej wadze. Wiem, że jest głodny wygranej, a to czyni go bardzo niebezpiecznym. Wiem, jakie to uczucie, ponieważ kiedyś byłem na tej samej pozycji, zanim zostałem mistrzem świata. Dlatego tak ciężko trenowałem do tej walki. Szanuję go tak, jak szanuję każdego wojownika, z którym się spotykam na swej bokserskiej drodze - ocenił faworyt.

Kamil Szeremeta również wykonał cały plan treningowy, ale przygotowania miał zaburzone przez nieobecność szkoleniowca. Fiodor Łapin zmagał się z COVID-19 i dopiero w ostatnich okresie przed galą dołączył do zawodnika.

Szeremeta vs Gołowkin: Transmisja - PPV, cena, gdzie obejrzeć walkę?

Transmisja walki Kamil Szeremeta vs Giennadij Gołowkin dostępna będzie tylko na platformie DAZN. Koszt PPV wynosi 7.99 zł za miesiąc subskrypcji. Gala z udziałem Polaka i Kazacha odbędzie się w nocy z 18 na 19 grudnia ok. godz. 2.

RadioZET.pl/sport.tvp.pl/se.pl