Zamknij

Szalona propozycja Najmana. Chce walczyć z właścicielami Kanału Sportowego

16.03.2022 16:06

Marcin Najman na swoim Twitterze złożył ofertę walki, po której byłby skłonny zamknąć tzw. federację MMA-VIP. Były bokser chciałby zmierzyć się ze wszystkimi właścicielami Kanału Sportowego jednocześnie. 

Szalona propozycja Najmana. Chce walczyć z właścicielami Kanału Sportowego
fot. screen/ Marcin Najman

Marcin Najman w sieci jest znany ze swoich kontrowersyjnych, czy nawet skandalicznych pomysłów, więc nikogo specjalnie nie dziwią kolejne propozycje byłego boksera. W środę „El Testosteron” złożył kolejną oryginalną ofertę.

Najman za pośrednictwem swojego Twittera zgłosił się do walki jeden na czterech. Stawką byłoby zamknięcie federacji MMA VIP, która należy do żony boksera. Najman zaproponował, że zmierzy się z właścicielami Kanału Sportowego: Mateuszem Borkiem, Krzysztofem Stanowskim, Tomaszem Smokowskim i Michałem Polem.

Marcin Najman chce walczyć z byłym zawodnikiem UFC

Najman w swoim poście odnosił się do wideo reklamującego galę Gromda. Z powodu wulgarnych wypowiedzi, które się w nim znalazły, Mateusz Borek zrezygnował z udziału w projekcie

To nie zmienia faktu, że szanse na przeprowadzenie walki Najmana z właścicielami Kanału Sportowego są zerowe – z pewnością żaden z nich nie zgodzi się na walkę. Do tego, były bokser już niebawem przejdzie operację kolana.

- Za tydzień operacja kolana. Za dwa/trzy tygodnie wznawiamy treningi. Do klatki wszystko wskazuje wracam w maju. Rywal? Może to być weteran UFC. Formuła walki mma. Już tylko w mma walczę – pisał Najman na Twitterze.

loader