Zamknij

Michalczewski powalczy z Adamkiem? Borek ujawnił sensacyjne informacje

20.12.2020 19:33
Dariusz Michalczewski i Tomasz Adamek
fot. Piotr Matusewicz/East News, TOMASZ RADZIK/East News

Dariusz Michalczewski skrzyżuje rękawice z Tomaszem Adamkiem? Mateusz Borek przyznał, że taka walka może odbyć się już w przyszłym roku.

  • Według Mateusza Borka walka Michalczewski - Adamek jest możliwa;
  • Walka odbyłaby się w czerwcu przyszłego roku;
  • - Polsat próbuje namówić Adamka, żeby jeszcze raz wszedł do ringu - ujawnił dziennikarz.

Mateusz Borek przekazał zaskakujące informacje. Według doniesień dziennikarza wkrótce kibice będą świadkami walki dwóch polskich pięściarskich legend: Dariusza Michalczewskiego i Tomasza Adamka.

- Polsat próbuje namówić Adamka, by jeszcze do ringu wszedł. Z tego co słyszę, to z Darkiem Michalczewskim, 18 czerwca. Ma to być walka na zasadzie Tysona z Royem Jonesem Jr. – powiedział komentator w „Kanale Sportowym”.

Walka Michalczewski - Adamek w czerwcu? Zaskakujące doniesienia Mateusza Borka

Jednocześnie Mateusz Borek zaznaczył, że jemu taki pomysł się nie podoba. Jego zdaniem to „próba sprzedaży PPV walki dwóch emerytów”.

Pod koniec listopada Mike Tyson wziął udział w walce z Royem Jonesem Jr. Pojedynek miał charakter pokazowy, a zawodnicy stoczyli osiem rund, a walka zakończyła się remisem.

Tomasz Adamek po raz ostatni stanął w ringu w październiku 2018 roku. Wówczas został znokautowany przez Jarrella Millera w drugiej rundzie. Mimo że ogłosił wtedy zakończenie kariery, podkreślił, że chce pojedynkować się jeszcze jeden raz, aby pożegnać się z kibicami. Z kolei Dariusz Michalczewski po raz ostatni założył rękawice w 2005 roku. W ostatnim czasie w wywiadzie dla „Super Expressu” Tiger przyznał, że „za dziesięć milionów euro wejdzie do ringu”.

RadioZET.pl/