Zamknij

Stanowski spotkał się z Najmanem w Wieluniu. Wszystko zostało nagrane

26.01.2022 14:37
Marcin Najman i Krzysztof Stanowski
fot. Facebook/Kulisy Powiatu/screen

To stało się naprawdę. Krzysztof Stanowski, popularny polski dziennikarz sportowy, spotkał się w Wieluniu z Marcinem Najmanem, gdzie protestował przeciwko organizowanej tam przez "El Testosterona" gali MMA-VIP 4. Między współprowadzącym "Kanał Sportowy" a byłym pięściarzem doszło do słownej konfrontacji. Wszystko było relacjonowane na żywo!

Krzysztof Stanowski zapowiedział swoją wizytę w Wieluniu już w poniedziałek za pomocą mediów społecznościowych.

"Wiele osób pyta, kiedy będzie Dziennikarskie Zero. Myślę, że w czwartek, ponieważ na środę umówiłem się na wizytę w Wieluniu i wywiad z burmistrzem Pawłem Okrasą. Jak ktoś chce wypowiedzieć się do kamery o organizacji mafijnej gali, zapraszam o 13.45 przed Urząd Miejski" - napisał na Twitterze współprowadzący "Kanału Sportowego".

Stanowski spotkał się z Najmanem w Wieluniu. Wszystko zostało nagrane

Wielu internautów zastanawiało się, czy popularny "Stano" rzeczywiście dotrzyma słowa i pojawi się w Wieluniu. Marcin Najman zapowiedział wszak, że również się tam pojawi.

"Za «mafijną galę» czeka cię odrębny pozew. Jak ktoś chce wyrazić poparcie dla gali MMA-VIP 4 do kamery, to zapraszam pod Urząd Miasta w Wieluniu w środę na 13.45" - odpowiedział Stanowskiemu "El Testosteron".

Okazało się, że zarówno właściciel grupy "Weszło", jak i Najman pojawili się pod Urzędem Miejskim w Wieluniu. Między oba panami doszło do konfrontacji, którą na żywo śledziło tysiące Polaków. Na miejscu był również m.in. właściciel Fame MMA - Michał "Boxdel" Baron.

WIDEO ZE SPOTKANIA STANOWSKIEGO Z NAJMANEM W WIELUNIU:

RadioZET.pl