Zamknij

Soldic - Kincl: Kiedy i o której godzinie walka wieczoru gali KSW 63?

04.09.2021 19:00
Soldic - Kincl
fot. Instagram/KSW

Roberto Soldic - Patrik Kincl GODZINA, DATA: Kiedy walka Roberto Soldic - Kincl na 63. gali KSW? O której godzinie rozpoczyna się walka Soldic - Patrik Kincl na żywo? Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie odbędzie się walka Soldic - Kincl na KSW 63!

  1. Soldic - Kincl: Kiedy i o której godzinie walka wieczoru gali KSW 63?
  2. Soldic - Kincl GODZINA: Kiedy i o której godzinie walka wieczoru KSW 63?

WALKA SOLDIC - KINCL: KIEDY? GODZINA. W kolejnej edycji gali Konfrontacji Sztuk Walki Roberto Soldic (18-3, 15 KO, 1 Sub) zmierzy się w walce wieczoru z Patrikiem Kinclem (24-9, 12 KO, 6 Sub). W 45. edycji KSW Chorwat zdobył pas kategorii półśredniej w starciu z Dricusem du Plessisem w Londynie.

Chorwacki zawodnik uchodzi za jednego z najniebezpieczniejszych wojowników KSW. Aż pięć z sześciu walk w tej federacji zakończył przed czasem. 26-latek w debiucie triumfował w pojedynku z Borysem Mańkowskim, zdobywając mistrzowski tytuł.

Soldic - Kincl: Kiedy i o której godzinie walka wieczoru gali KSW 63?

W innych swoich walkach odprawiał z kwitkiem m.in. Viniciusa Bohrera, Krystiana Kaszubowskiego, Michała Materlę czy Michała Pietrzaka.

Z początku Patrik Kincl miał skrzyżować rękawice z Soldicem na KSW 50, ale Czech musiał się wycofać. Wrócił na 57. edycję gali, gdzie rozprawił się z Tomaszem Drwalem. Cztery gale później był lepszy od Tomasza Romanowskiego.

Soldic - Kincl GODZINA: Kiedy i o której godzinie walka wieczoru KSW 63?

Gala KSW 63 odbędzie się w sobotę, 4 września, o godzinie 20:00, w studiu telewizyjnym ATM Studio w Warszawie. Walka Roberto Soldic - Patrik Kincl rozpocznie się prawdopodobnie około godziny 23:30-00:00 w nocy z soboty 4 na niedzielę 5 września.

RadioZET.pl