Zamknij

Ogromny skandal z udziałem Mike'a Tysona. Gwiazdor zrobił to w samolocie

21.04.2022 18:55
Mike Tyson
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News; TMZ Sports/screen

Do sieci wyciekły nagrania, na których widać, jak Mike Tyson kilkukrotnie uderza siedzącego za nim pasażera samolotu. Legendarny pięściarz przez dłuższy czas lotu był prowokowany przez pasażera - to również widać na filmikach - co wreszcie tak rozwścieczyło Amerykanina, że ten zdecydował się sam wymierzyć sprawiedliwość i pobił mężczyznę do krwi.

Serwis TMZ Sports opublikował nagranie z pokładu samolotu, na którym widać jak Mike Tyson wdał się w bójkę z jednym z pasażerów. "Wydaje się, że w samolocie stracił panowanie nad sobą, wielokrotnie uderzając w twarz mężczyznę, który najwyraźniej go zdenerwował" - skomentowali Amerykanie.

Na serii zmontowanych filmików ze zdarzenia widać najpierw, jak poszkodowany przez dłuższy czas lotu prowokuje legendarnego pięściarza i głośno do niego zagaduje. W kolejnych ujęciach widać już, jak Tyson okłada siedzącego za nim mężczyznę, który z kolei pokazuje na koniec do kamery zakrwawioną i opuchniętą twarz. Słychać też, jak nagrywający wszystko kolega pobitego pasażera mówi, że ten "chciał jedynie poprosić Mike'a o autograf".

Mike Tyson pobił pasażera w samolocie - WIDEO

W nieco późniejszej rozmowie z TMZ Sports przyjaciel poszkodowanego wyznał jednak, że rzeczywiście jego kolega był "zbyt podekscytowany", chociaż "na początku było spokojnie". Tyson miał nawet zrobić sobie zdjęcie ze swoją późniejszą ofiarą.

Gdy jednak emerytowany pięściarz "kazał uspokoić się" dalej prowokującemu go pasażerowi, ten nie zareagował, więc były bokser zaczął go uderzać - relacjonował kolega poszkodowanego. Pobity otrzymał pomoc medyczną jeszcze w samolocie, po czym zgłosił całe zdarzenie na policję.

Źródła bliskie Tysonowi poinformowały na razie tylko, że mężczyzna siedzący za byłym mistrzem świata miał być "bardzo odurzony" i "ciągle prowokował" 55-latka. Policja na razie bada całą sprawę.

RadioZET.pl./TMZ Sports